حداقل نبراسکا صدایش شنیده بود؛ که B1G

در پایان، تمام تکه های صابر از نبراسکا با معادل مدرن یک دم دراز به پایان رسید – بیانیه اداری بلاند که به طور موثر موج پرچم سفید در Cornhuskers رفتن سرکش و بازی فوتبال در پاییز این … يا حتي روي ده بزرگ به طور جمعي ضمانت مي کنن

دانشگاه نبراسکا لینکلن عضو کاملا متعهد کنفرانس بزرگ ده است، این مدرسه در بیانیه ای گفت: “این یک اتحاد ورزشی و آکادمیک بی نظیر است.

ما بزرگترين طرفدارهاي ورزشي دانشگاه رو داريم هفته ی سخت و ناامید کننده ای بوده همه ما مشتاقانه منتظر روزی می مانم که در آن دانش آموزان و ورزشکاران مان، در میدان و میدان را تشویق کنیم.”

این همه پیش بینی شده بود چون قابل پیش بینی بود. پول. حقوق رسانه ها. دعاوی. و این قبل از ده کمیسر بزرگ کوین وارن به یاهو اِسِرت گفته بود که نبراسکا در پاییز سال ۱۴۴۴ در هیچ نقطه ای بازی نمی کند و عضو کنفرانس بزرگ ده خواهد بود.

هاسکرها بخشی از (اما قطعا تنها نیست) اختلاف غیر معمول کثیف برای دکمه پایین 125 ساله لیگ بود. آن را به پایان رسید به عنوان همیشه هر چند، با همه در صف سقوط.

این به این معنی نیست که آن را یک ورزش در بی هوکرها کامل بود.

نبراسکا نقطه خود را – به طرفداران خود، به بازیکنان خود و به استخدام بالقوه. پیام روشن بود: به شدت می خواست بازی کند، برنامه در حالت خود یک معامله بسیار بزرگ است و حاضر است برخی از آسیاب های بادی را کج کند تا برای آنچه به آن اعتقاد دارد بجنگند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>