تحلیلگر فیلز با از دست دادن به اوریولز را “خجالت به بیسبال”

می داند

ورود به فصل 2020 دلار آمریکا، فیلادلفیا فیلس انتظار می رفت که با برخی از بهترین تیم ها در بیس بال رقابت کند. بالتیمور Orioles، از طرف دیگر، بسیاری از اعتقاد داشتند که آن را می تواند یکی دیگر از سال طولانی بازسازی.

مسابقه سه شنبه شب بین دو تیم به نظر می رسه چیزی شبیه اون پیش بینی ها نیست، چون این تیم “فِیلیز” بود که بازی رو با مد زشتی از دست داد. یک خطای سر لرزان و تسلیم شدن یک خانه در داخل پارک اجرا در نوبت اضافی به حال رسانه های ورزشی فیلادلفیا و طرفداران در آغوش و گرفتن چنگال های pitchforks خود را.

NBC Sports Philadelphia analyst and former دمدگر تیم فوتبال آمریکا Ricky Bottalico یکی از آنها بود، و او در توصیف عملکرد او در این زمینه را نگه نمی داشت.

بوتالیکو گفت: «آنها لیاقت پیروزی در این بازی را ندارن. “سزاوار از دست دادن این بازی”

فکر ميکردم اين بازي باعث خجالت بيسبال ميشه من احساس می کردم که اخبار بد خرس نوع مسائل امروز ، گفت : بوتالیکو.

به طور خاص، او به دو لحظه مهم در مسابقه اشاره کرد. اولین بار در بالای نهم با بازی گره خورده در 6-6 و پایگاه های بارگذاری شده با دو outs آمد. یک میدان داخل زمین ساده پرواز کردن خفاش پدرو سیوِرینو بالتیمور منجر به دو اجرا شد وقتی ژان سگورا برای توپ زنگ زد، سپس از روی تپه رد شد و آن را از دست داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>