نبراسکا “بسیار نا امید” توسط تصمیم ده بزرگ، ممکن است به هر حال بازی

ده بزرگ فصل فوتبال پاییز یرای آن نیست، اما یک تیم بزرگ ده ممکن است.

نبراسکا بیانیه ای را در مدت کوتاهی پس از اعلام بیگ ده منتشر کرد و روشن ساخت که کورنهوسکرز هنوز امیدوار به بازی فوتبال در پاییز است.

در بیانیه این بیانیه گفته شده است: «ما از تصمیم کنفرانس بزرگ ده برای به تعویق انداختن فصل فوتبال پاییز، آنطور که ما بوده ایم و همچنان آماده بازی بوده ایم، بسیار ناامید شده ایم» “ایمنی در ابتدا می آید. بر اساس مکالمات با کارشناسان پزشکی ما، ما همچنان به شدت اعتقاد دارند که مطلق امن ترین مکان برای ورزشکاران دانش آموز ما است در پروتکل های ایمنی سخت، روش های آزمایش، و ساختار و حمایت ارائه شده توسط Husker دو و میدانی. ما همچنان با کارشناسان پزشکی مشورت می کنیم و وضعیت را به عنوان ظهور ارزیابی می کنیم. اميدواريم که اين امکان وجود داشته باشد که ورزشکاران دانشجويي ما فرصت رقابت داشته باشد.”

اگر چه اکنون به نظر می رسد که بیشتر فصل فوتبال کالج سال ۲۰۲۰ لغو خواهد شد، اما اگر چند مدرسه بزرگ فوتبال تصمیم به جلو زدن بگیرند، هیچ نباید تعجب کند. نبراسکا ممکن است در خط اول باشد.

نبراسکا “بسیار نا امید” با تصمیم ده بزرگ، ممکن است بازی به هر حال در اصل در فوتبال حرفه ای صحبت ظاهر شد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>