چگونه می توان از کار انداختن تب ملاقات گوگل در جی میل App برای آیفون & آندروید

ادغام جدید Google Meet در برنامه Gmail بسیار ظریف نیست، که حداقل را بگویند. ویژگی طول می کشد تا یک تکه بزرگ از صفحه نمایش، صفحه نمایش املاک و مستغلات است که در غیر این صورت می شود توسط اشغال، می دانید، ایمیل. در حالی که require گوگل از شما نمی خواهد که با ادغام زندگی کنید، اما روشن نمی کند که چگونه آن را غیرفعال کنید. اونجا جاييه که ما مياييم داخل

این کار سخت نیست که صفحه اصلی Gmail خود را به شکوه تمام صفحه قبلی خود بازگردانید. موضوع این است که گوگل تنها در این تنظیم buries.

برای پیدا کردن آن، روی منوی همبرگر در بالا سمت چپ ضربه بزنید، سپس روی “تنظیمات” ضربه بزنید. از اینجا، روی یک حساب ایمیل ضربه بزنید که می خواهید این تنظیم را روی آن اعمال کنید، سپس به قسمت Meet بروید. در اینجا، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی علامت چک کنار «نمایش برگه ملاقات برای تماس تصویری» ضربه بزنید، و voila — برگه ملاقات بیشتر نیست، حداقل برای حساب ایمیلی که انتخاب کرده اید.

و در آن مسئله دیگری نهفته است – گوگل این تنظیم را به حساب های فردی می بندد، به همین دلیل است که شما باید به تنظیمات حساب سر کنید تا آن را غیرفعال کنید. در حالی که آن را به خوبی به گزینه ای برای فعال کردن یا غیر فعال کردن دیدار every بر اساس هر حساب کاربری, آن را کمی خسته کننده برای غیر فعال کردن ویژگی برای هر حساب کاربری شما به جیمیل متصل شده اند.

meet

enabled (left) vs. Meet disabled (right).

اگر شما در iOS هستید، شانس این است که شما این موضوع را (هنوز). از این مقاله، تنها Gmail for Android دارای یکپارچگی Meet است، به این معنی که، در حال حاضر، Gmail for iOS بدون هیچ تلاشی باقی مانده است. ما مطمئنیم که این فقط یک موضوع زمان است، با این حال، قبل از کاربران آی فون باید با همان انسداد غیر ضروری مقابله کند. ما این مقاله را با هر اطلاعات جدید به روز رسانی آن را به عنوان در می آید.

نگه داشتن اتصال خود را امن بدون لایحه ماهانه. دریافت اشتراک طول عمر به VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک خرید یک بار از فروشگاه هک ابزار جدید, و تماشای Hulu یا Netflix بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80٪ خاموش) >

تصویر

پوشش و تصاویر توسط جیک پترسون / تبادل نظر هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>