چرا یوونتوس به یک مربی تازه کار اعتماد دارد

در ۳۰ ژوئیه آندره آ پیرلو در تیم زیر ۲۳ سال یوونتوس که در سری سی رده سوم بازی می کند، مسئول قرار داده شد. کمتر از یک سال از زمانی که او در آکادمی مربیگری Coverciano افسانه ای ایتالیا ثبت نام کرده بود، که در آن دکترین دفاع، سازماندهی و پرستاری سربی های باریک مهر بر مدیران آینده است. در روز شنبه، پیرلو ۴۱ ساله، کمتر از سه سال از بازی های ش حذف شده، پس از اینکه ماوریزیو سری به خاطر عدم رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، برنده شدن در لیگ با حاشیه گسترده تر یا ظاهراً، برای همراهی با پیشکگران گران قیمت که هرگز قرار نبود با سیستم تاتمپوی خود تناسب داشته باشد، به هر حال به سرکردگان گران قیمت که هرگز با سیستم تاتمپوی خود مناسب نبودند، ارتقا پیدا کرد.

بنابراین در حال حاضر آن پیرلو است، که به دقت که با آن او را تحویل می گذرد به عنوان یک بازیکن شناخته شده است، تنظیم تیم های خود را به عنوان جام جهانی، دو تاج لیگ قهرمانان و شش غنائم سری آ – از جمله چهار با Juve. Pirlo, که به داشتن موهای واقعا زیبا و رشد جهنم ریش شناخته شده است. Pirlo, که به نظر می رسد تا regal برگزاری یک لیوان شراب است که انگار شراب به طور صریح برای او اختراع شده بود تا در یک شیشه کریستال نگه دارید, به او نگاه بسیار خوب. Pirlo, the pricey, immovable bust at New York City FC in the last few whimpers of his storied career, long after he’d earned the nicknames of “the architect” and “the professor” and “maestro” and “Mozart.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>