ترامپ خواستار بازی فوتبال کالج با وجود ترس های COVID-19

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ هیئت هوایی نیروی هوایی یک را در حالی که از بدمینستر، نیوجرسی دور می شود

(رویترز) – رئیس جمهور دونالد ترامپ از کالج های آمریکا خواست تا در میان گزارش های روز دوشنبه در مورد فصل فوتبال پاییز که در آن منتشر شد، به دلیل نگرانی ها در مورد شیوع COVID-19، این برنامه لغو شود.

دانش آموز و ورزشکاران برای فصل خود بیش از حد تلاش می کنند تا لغو شود. #WeWantToPlay، ترامپ در توییتر نوشت.

در یک توییت دیگر نوشت: «فوتبال کالج بازی کن!»

نظرات او در یک بازتویی از یک پیام از دانشگاه کِلِمسون مهاجم تیم فوتبال تروور لارنس، یکی از بازیکنان پرآوازه تر که در رسانه های اجتماعی درباره تمایل ش به بازی آوازی داشته است، ساخته شده است.

توییت های ترامپ در پی چند گزارش از برگزاری کنفرانس های ورزشی «پاور پنج» دانشگاه ی آمریکا که از برنامه های برتر فوتبال این کشور تشکیل شده است، برای بحث دربارهٔ زنده بودن یک فصل ۲۰۲۰ با هم ملاقات کرده اند.

Kayleigh McEnany، یک خبرنگار کاخ سفید در جلسه ای در یک جلسه توجیهی به خبرنگاران گفت: “او بسیار می خواهم برای دیدن فوتبال کالج با خیال راحت ورزش خود را از سر می گیرید، ” کایلی مک ارانی، در یک جلسه توجیهی هنگامی که در مورد توئیت ترامپ پرسیده شد.

“بسیاری از این ورزشکاران کالج… و او می خواهد که آنها را تغییر دهد تا رویاهای خود را زندگی کنند.”

در اوایل سال جاری تحقیقی که توسط دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس برای ای اس پی ان انجام شده بود گفت 65 مدرسه ای که “پاور پنج” را تشکیل می دهند در صورت لغو فصل، به طور جمعی بیش از 4 میلیارد دلار درآمد فوتبال را از دست می دهند، با حداقل 1.2 میلیارد دلار آن به دلیل از دست دادن درآمد بلیت.

(گزارش گری فرانک پینگ در تورنتو؛ گزارش اضافی توسط جف میسون و سوزان هیاوی؛ تدوین توسط دن گربلر)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>