توجه داشته باشید کهکشان 20 دارای یک گوریل شیشه ای نمایش Victus — در اینجا به همین دلیل است که بسیار جذاب

یکی از اجزای زیر دست سری گلکسی نوت ۲۰ استفاده از گوریل گلاس ویتوس است. به این فکر کنید که گوریل شیشه ۷ آخرین نوآوری از کورننگ است. و این آزادی یک معامله بزرگ است، ارائه حفاظت بدون قربانی.

دو نوع معمول آسیب شیشه ای وجود دارد: خراش و ترک. متاسفانه، این دو به طور معکوس با هم همبسته هستند، بنابراین کورنينگ همیشه مجبور بوده است یکی را قربانی کند تا دیگری را بهبود بخشد. گوریل شیشه 6 مثال بسیار خوبی از این است — می تواند تحمل قطره های متعدد از یک متر ، اما ترک آن را در کیف پول یا جیب خود را در یک خراش یا دو نتیجه.

گوریل شیشه ای Victus اولین نسلی است که هر دو را بهبود بخشیده است. توجه داشته باشید کهکشان شما 20 یا توجه داشته باشید 20 فوق العاده می تواند قطره بالا زنده ماندن و مقاومت در برابر خراش، دادن آن حفاظت نهایی.

قوی تر در برابر قطره و خراش

حفاظت از خراش شده است نقطه ضعیف در خارش قبلی از گوریل شیشه ای. قرنیه همچنان توانایی خود را برای زنده ماندن قطره های بالاتر بهبود می بخشد، اما این کار به طور معمول با انعطاف پذیرتر کردن شیشه انجام شده است، که خود باعث می شود شیشه بیشتر مستعد خراش باشد. گوریل گلاس ویکتوس این را تغییر می دهد.

ویکتوس شما مجهز به گلکسی نوت 20 می تواند تحمل قطره تا 2 متر (6.56 فوت) بر روی یک سطح خشن بدون شکستن. که 25% بهتر از گوریل شیشه 6 توجه داشته باشید کهکشان مجهز 10 و 10+. اما این فقط یک قطره نیست; گوریل شیشه ای Victus می تواند قطره های متعدد بدون شکست از همان فاصله زنده ماندن.

تصویر

توسط Corning Gorilla Glass/YouTube

با طرفداران خود بیان که مقاومت در برابر خراش به همان اندازه مهم بود، Corning بهبود یافته در اینجا نیز هست. ویکتوس دو برابر بیشتر از گوریل گلاس 6 مقاوم در برابر خش است. هنگامی که انجام تست Knoop الماس خراش، Victus آستانه 7-10 نوتن، دو تا چهار برابر بیشتر از رقابت بود.

تصویر

توسط Corning Gorilla Glass/YouTube

بهترین از همه ، هزینه کل از گوریل شیشه Victus همان گوریل شیشه 6 به لطف شیشه کمتر در فرایند ساخت هدر رفته است. در نتیجه پیاده سازی این فناوری جدید نباید قیمت گوشی های هوشمند را بالا ببرد.

تصویر

توسط Corning Gorilla Glass/YouTube

گلکسی نوت 20 در مقابل توجه 20 فوق العاده

گلکسی نوت ۲۰ اولترا دارای گوریل شیشه ای Victus در هر دو پوشش جلو و پشت گوشی است. به لطف پوشش مات آن، اثر انگشت و خراش کمتری قابل مشاهده خواهد بود. و به لطف بهبود مقاومت در برابر خراش ویکتوس، شانس هر گونه علائم ظاهر شدن در پشت جلد نامشتاق است.

تا آنجا که به صفحه نمایش جلو، شما دو سطح حفاظت، محافظ صفحه نمایش از پیش کاربردی و Victus. با تشکر از این ابزارها، صفحه نمایش شما به عنوان بکر باقی می ماند به عنوان آن را از جعبه وارد شده است.

تصویر

توسط MKBHD/YouTube

با توجه به گلکسی نوت 20، پنل عقب پلاستیکی است. اما در جلو، آن را به همان گوریل شیشه Victus و محافظ صفحه نمایش از پیش کاربردی برای نگه داشتن آن طرف تلفن در شرایط نعناع.

نگه داشتن اتصال خود را امن بدون لایحه ماهانه. دریافت اشتراک طول عمر به VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک خرید یک بار از فروشگاه هک ابزار جدید, و تماشای Hulu یا Netflix بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80٪ خاموش) >

تصویر

پوشش از طریق مارک براونلی / یوتیوب

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>