جاش مک دانیلز میهن پرستان نگرانی استراتژی قابل توجه بازی های بدون طرفداران را افزایش می داد

بيل بيلبيليچ تنها مربي نيوانگلند پاتريوتنيست که هيچ سنگي رو برنمي داره

در میان بسیاری از تنظیمات میهن پرستان را مجبور به این فصل، آنها ممکن است مجبور به بازی در ورزشگاه های خالی، به عنوان گسترش مداوم COVID-19 می تواند طرفداران از حضور در بازی ها در سال 2020 جلوگیری می کند.

امروز جمعه از هماهنگ کننده تهاجمی نیو انگلند از جاش مک دانیلز پرسیده شد که چگونه فضای بدون فن ممکن است تغییر دهد که چگونه او اجرا می کند جرم، و او پاسخ بسیار آشکار.

مک دانیلز در یک کنفرانس ویدئویی به خبرنگاران گفت: «اگر ساکت تر باشد، فکر می کنم بعضی چیزها وجود دارد که احتمالاً باید از آن محافظت کنید» “شما نمی توانید زبان خود را تغییر دهید. مثل این است که اگر انگلیسی بلد باشد، نمی توانیم قبل از هفته اول به آنها زبان اسپانیایی یاد بکنیم.

“من فکر می کنم شما احتمالا خودتان را کمی بیشتر با کپی تلویزیون (از فیلم بازی) ، به دلیل آنها میکروفن در سراسر محل دیده بانی. بنابراین، شما باید مراقب باشید (در مورد) چقدر از آنچه شما می گویند به راحتی قابل تشخیص است. من فکر می کنم بیشتر در مورد محافظت از خودتان و دادن همه چیز دور هفته پس از هفته است.”

مک دانیلز نکته خوبی می سازد: ورزشگاه آرام بدون طرفداران به این معنی است که تیم ها می تواند در مقابل هماهنگ کننده های تهاجمی استراق سمع کنند تا به تماس های بازی خود گوش کنند، چه در طول بازی و چه در حین تماشای پخش تلویزیونی روی فیلم.

در شرایط عادی، هماهنگ کننده های تهاجمی معمولاً دهان خود را با ورق بازی خود می پوشند تا از خواندن لب های تیم ها جلوگیری کنند، اما این احتیاط ممکن است کافی نباشد اگر یک میکروفن داخل ورزشگاه چیزی را که می گویند به هر حال بردارد.

”معلوم نیست که چگونه مک دانیلز و هماهنگ کننده های دیگر خود را در برابر این زیرمجموعه بالقوه محافظت می کنند، اما تعجبی نیست که هماهنگ کننده دیلینگ بیل بیلیچی با توجه به تمام سناریوهای ورود به یک فصل بی سابقه است.

  • کوران: مک دانیلز و نوتن در مرحله ماه عسل قرار می

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>