ممکن است اتحادیه بازیکنان فصل

را نجات داده باشد

یک ماه پیش — هنگامی که آن را به نظر می رسید NCAA و کالج در سراسر آمریکا در مورد بازی فوتبال در پاییز این سرآمد بودند — منتقدان (از جمله برخی از بازیکنان) اشاره کرد در COVID -19 نرخ عفونت در سراسر نقاط کشور و در زمان هدف.

این ظالمانه بود، برخی گفتند، بیشتر از همیشه اثبات است که بازیکنان فوتبال کالج نیاز به یک اتحادیه.

یک ماه بعد، با کنفرانس های متعدد کالج کشیدن پلاگین در فصل فوتبال بسیار آنها به نظر می رسید در مورد بازی سرسخت، مجموعه ای کاملا متفاوت از منتقدان (از جمله برخی از بازیکنان) در حال شلیک به عقب.

خوب، حداقل دو طرف می توانند از جهات مخالف به تصمیم حمله کنند و حداقل به یک توافق برسه: بازیکنان فوتبال کالج سزاوار داشتن صدا – و شاید حتی یک رای – در آنچه در طول ماه گذشته تعرق کرده بود. به هر دلیلی (سنت، بیشتر)، یک کارگزاران با ارزش قدرت همچنان هر تصمیم یرای واحدی درباره رفاه، مسئولیت و کسب ظرفیت نیروی کار که اقتصاد جمعی کشورهای کوچک را تولید می کند، می کنند.

در بهترين حالت شبه هيج چيزي نيست و دوباره، این تقریباً با طول یدترین سنت ما در فوتبال کالج است.

اما چیزی هست که باعث می شد این آب خوردن راحت تر بشه حتی اگه هنوز قطعنامه ای به دست ش نمی اومده بود مکانیسمی که می توانست گاداری ها، نگرانی ها و انگیزه های گروه تاثیر گرفته ترین را پخش کند. به این مکانیزم اتحادیه بازیکنان گفته می شود. و اگر فوتبال کالج یکه و یک عنصر افکار عمومی و یک فصل فوتبال داشت می توانست توسط نیروی کار رانده شود که در هر بخش از این روند به حاشیه رانده شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>