جنگل آماده برای رمپ تا حجم کار

PGA: PGA Championship – Final Round

توسط روری کارول

سان فرانسیسکو (رویترز) – ببر وودز روز یکشنبه گفت که او می خواهد پرش هفته آینده PGA رویداد تور و سپس “بازگشت به آن، به این معنی او به احتمال زیاد در آینده در اعتماد شمالی در TPC بوستون در تاریخ 19 اوت سه راه.

جنگل وارد PGA قهرمانی 48در نقاط فدکس جام و یک نشان قوی در بوستون و در قهرمانی BMW در المپیا فیلدز نیاز دارد اگر او می خواهد برای مسابقات قهرمانی تور در شرق دریاچه، که دارای یک رشته 30.

خبر خوب برای 44 ساله وودز این است که او در روز یکشنبه خوب بازی کرد، مسابقات را با رنگ قرمز (یک زیر 279) به پایان رسید و از همه مهمتر، ترمیم جراحی پشت او بود مسئله با وجود شرایط سرد در پارک هاردینگ TPC سان فرانسیسکو.

“من نگه داشته لایه بندی کردن، مطمئن شوید که من در سمت گرم، اگر هر چیزی، و سعی کنید تا مطمئن شوید که من باقی می ماند، اگر هر چیزی، عرق، شل نگه داشته، مطمئن شوید، او گفت: “.

“در مجموع بدن واکنش خوبی نشان داد.”

اولین اصلی سال تنها شروع دوم ببر از زمان از سر گیری تور بازی در ماه ژوئن بدون طرفداران به دلیل COVID-19 همه گیر بود. همچنین ماه گذشته در یادبود بازی کرد.

ما می دانستیم که یک بار دیگر بازی را شروع کردم وقتی به یادبود متعهد شدم که این کار حجم کار سنگینی خواهد بود، و جلسات تمرینی من، ما آن را خیلی سخت تحت فشار قرار داده بودیم، و مطمئن می شدیم که من قدرت و استقامتم را بالا نگه می دارم.”

اين هفته ي خاموشي فرقي نمي کنه ما سخت فشار می بریم تا مطمئن بشم که می تونم قوی بمونم و تحمل ادامه دادن رو داشته باشم.”

جنگل شکار خود را برای 16th عنوان اصلی زمانی که باز ایالات متحده در پای بالدار در ماه سپتامبر برگزار شد ادامه خواهد داد، رویدادی که بدون طرفداران نیز در حضور برگزار خواهد شد.

(گزارش گری توسط روری کارول؛ ویرایش توسط ریچارد پُلِن)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>