چرا فيل ميکلسون روز شنبه توي اتاق سي بي اس توي اتاق جي.جي.اي بود؟

فیل میکلسون شنبه از این دوره پیاده روی کرد و به غرفه پخش با سی بی اس ورزشی.

اون اونجا نبود که در مورد راند سوم 70 حرف بزنه در عوض، او بیش از یک ساعت صرف تماس با این عمل در کنار جیم نانتز و نیک فالدو.

میکلسون یکشنبه در مسابقات قهرمانی PGA گفت که در آن برای هفتادم گره خورده است. من برش رو درست کردم، پس ميخوام اينجا باشم. من زمان سه راهی در اوایل ، بنابراین من تا به حال امروز بعد از ظهر به صرف زمان و یا به هدر دادن زمان ، و آن را فقط یک نوع از کار می کرد.”

میکلسون گفت که همیشه با خدمه سی بی اس تنگ شده است – او در یک لیگ فوتبال فانتزی با برخی از تهیه کنندگان و مفسران بازی می کند. این حرکت کنجکاو بود برای زمان بندی آن، سوخت حدس و گمان که میکلسون، 50، ممکن است برای یک نقش آینده استماع.

PGA قهرمانی: نمرات | پوشش کامل

“فقط کار کرد؛ من نمی دانم چه چیز دیگری برای گفتن، میکلسون گفت: “فقط، “هی، فردا چیکار می کنی؟”

چند تا تبادل ناجور در هوا بين ميکلسون و فالدو وجود داشت و ميکلسون نميتونست کمکي بکنه اما در آخرين کلمه يکشنبه

داشتن پسری مثل جیم نانتز، چیزهایی را تنظیم کرده و صحنه ای برای صحبت کردن در مورد آن را آسان می کند، زیرا این طور نیست که من برای هر چیزی آماده شده ام، میکلسون گفت. و بعد شايد هدف فوق العاده اي مثل نيک داشته باشه که باعث شد اون هم خوب بشه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>