گزارش: ده بزرگ, دیگر قدرت 5 کنفرانس های متکبر به سمت لغو فصل 2020 در میان همه گیر

احتمال اينکه فوتبال کالج در پاييز اين جا پخش بشه روز به روز به نظر ميرسه

گزارش می شود که کمیسرهای کنفرانس های قدرت ۵ یک تماس اضطراری در کنفرانس در عصر یکشنبه برای بحث در مورد فصل ۲۰۲۰ داشته اند و اکثریت بزرگ رئیس جمهور ان ده بزرگ می خواهند به دلیل نگرانی در میان همه گیر شدن مداوم بیماری های کوروناویروس، فصل را به تعویق بیندازن، به گزارش ای اس پی ان آدام ریتنبرگ.

اوایل این هفته، ده بزرگ با شیوه های خالی کردن به جلو حرکت کرد تا پروتکل های بیشتری در جای خود قرار داشته باشد.

لحظاتی بعد، گزارش ها نشان داد که ده بزرگ بدون فصل فوتبال پاییزی به سمت جلو حرکت می کند و به گزارش اسپرت ایلوستراید پت فِلِد و راس دلنگر، می تواند به محض این که در اوایل هفته ٔ این هفته تصمیم رسمی گرفته شود.

لغو یا تعویق فصل فوتبال کالج ۲۰۲۰ به نظر اجتناب ناپذیر می رسد، منابع متعدد به ای اس پی ان گفته اند.

اخبار با توجه به وضعیت کنونی همه گیر شدن در آمریکا، به عنوان یک شگفتی به دست نمی اید. با این حال ، ده بزرگ فقط اعلام جدید ، کنفرانس تنها برنامه اوایل این هفته ، بنابراین زمان بندی کمی عجیب و غریب است.

کنفرانس میان آمریکا فوتبال و تمام ورزش های پاییزی را روز شنبه به تعویق انداخته است. اگر ده بزرگ تبدیل به اولین کنفرانس قدرت 5 به تعویق انداختن فوتبال، و ورزش پاییز به عنوان یک کل، جالب خواهد بود که ببینید که چگونه به سرعت (اگر در همه) کنفرانس های بزرگ دیگر (SEC، ACC، Pac-12، بزرگ 12) کت و شلوار را دنبال کنید.

  • 2020 واجد شرایط: ترپس QB Tagovailoa
  • برنامه جدید: ترپس فصل CFB 2020
  • کنفرانس تنها : SEC کاهش برنامه CFB
  • tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>