نبراسکا و اسکات فراست آماده هستند تا به دنبال گزینه های دیگر بگردم اگر بیگ ده در سال 2020

فوتبال بازی نمی کند

اگر ده بزرگ در سال 2020 فوتبال بازی نمی کند، نبراسکا حریفان دیگری پیدا خواهد کرد تا هنوز هم می تواند بازی کند؟

این سناریو که ظاهرا در جدول با توجه به آنچه مربی نبراسکا اسکات فراست گفت : در روز دوشنبه است. رهبران ده بزرگ می تواند این هفته اعلام کند که کنفرانس فوتبال در سال 2020 بازی نمی کند. و اگر این اتفاق بیافتد، فراست گفت که مدرسه آماده است تا به دنبال گزینه های دیگر باشد.

فراست گفت: «ما می خواهیم یک برنامه ده بزرگ بازی کنیم، امیدوارم این اتفاق بیافتد» دانشگاه ما متعهد هستن که بدون توجه به چی بازی کنن مهم نیست که چه شکلی است و چگونه به نظر می رسد. ما می خواهیم بازی کنیم مهم نیست که چه کسی است یا کجا است. پس ما ميبينيم که اون تراشه ها چطور يوم ميافتن ما مطمئنا امیدواریم که آن را در ده بزرگ و اگر آن را آماده نیست که ما آماده به دنبال گزینه های دیگر است.”

کنفرانس میان آمریکا روز شنبه گفت که فوتبال در پاییز بازی نمی کند و چشم به فصل بهار. منطقه جغرافیایی MAC به شدت با ده بزرگ همپوشانی دارد.

بزرگ ده اولین کنفرانس ی بود که گفت تیم های ش به دلیل همه گیر شدن در سال ۲۰۲۰ برنامه ای فقط در کنفرانس برگزار می کنند. pac-12 به سرعت دنبال کت و شلوار و SEC نیز بازی برنامه کنفرانس فقط.

‘ورزش ممکن است بهبود نیابند’

نظرات فراست پس از آن صورت گرفت که رئیس ستاد فوتبال نبراسکا جرود لامبرخت توییت کرد که “رام سازی ها آنقدر قابل توجه خواهد بود که ورزش ممکن است بهبود نیابند” اگر فصل فوتبال وجود نداشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>