کنفرانس ها نیاز به رهبری فردی، به دنبال

هر برگ چای موجود و منبع خارج از رکورد در ده بزرگ نشان می دهد کنفرانس در آستانه کشیدن پلاگین در ورزش پاییز ، فوتبال است. تيم ها نميتونن توي پر پد تمرين کنن رهبران پردیس نگه داشتن داشتن با سرعت به نام جلسات. مدیران ورزشی به طور خصوصی اذعان می کند که آنها به پرتگاه خیره شده است.

هیچ چیز رسمی نیست، اما اگر بدیهی است اجتناب ناپذیر می شود پس از آن ضربه ای عظیم به یک راه زندگی برای ده ها میلیون نفر از طرفداران است، چه بر سه یم به بازیکنان، مربیان و کارکنان که درگیر در این تعقیب منحصر به فرد و اعتیاد آور وحشی آمریکایی شناخته شده به عنوان فوتبال کالج.

بدتر از آن، در سراسر ورزش کالج اعتقاد این است که یک بار قدرت پنج وثیقه کنفرانس، دیگران همان کار را انجام دهد.

“من فکر می کنم اگر یک لیگ تعطیل، سپس دیگران مانند دومینو دنبال، مدیر ورزشی SEC این هفته را به عنوان تئوري.

یکی از مدیران ورزشی ACC در یکشنبه شب گفت: “من فرض می کنم ACC خواهد شد تماشای SEC برای فوتبال، گفت: “یک مدیر ورزش ACC در یکشنبه شب. “ما معمولا”

سرگرم کننده. هنوز هم احتمالا درست است. یک تصمیم بعدی را می شود و درست مثل این که هر semblance است از فصل فوتبال کالج در سال 2020 رفته است. در حال حاضر قرار بود کوتاه شده، غیر معمول و بدون هیچ تضمینی از موفقیت تا پایان، هر آنچه که ممکن است به دنبال داشته است.

در ناامیدی، دنیای فوتبال کالج مایل به گرفتن آن بود.

شاید آکادمی های نظامی یا مستقلی مثل BYU برخی از بازی ها را با هم خراب می کنند، اما یک فصل بدون ایالت اوهایو، آلاباما، ال اس یو و کِلِمسون واقعاً یک فصل نیست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>