بازیکنان فوتبال کالج سزاوار بهتر از این

مردم يکهو فوتبال دانشگاهي رو اداره مي کنن به بازيکنها جواب بدهکارن با فصل 2020 در آستانه و حرفه ای ورزشکاران در شار، یک سوال ساده است که هیچ مربی، مدیر و یا کمیسر می تواند پاسخ در حال حاضر وجود دارد: “چه بعدی؟”

همه نشانه ها در طول آخر هفته همچنان به نقطه ای بزرگ unwinding از فصل فوتبال کالج 2020. در همان زمان، یک جنبش متحد و بی سابقه از یکشنبه شب آغاز شد – به رهبری تروور لارنس کِلِمسون و مرتبط با #WeWantToPlay شش تگ – به طور بالقوه به بازیکنان یک صندلی در جدول می دهد چرا که تصمیمات در مورد آینده این ورزش اتخاذ می شود. تا اواخر یکشنبه، خرید در از بازیکنان در تمام کنفرانس های بزرگ و امید به “در نهایت ایجاد یک کالج فوتبال بازیکنان اتحادیه وجود دارد.”

این اتفاق در پی نشست رئیس جمهوران بیگ ده برای روزهای متوالی برای بحث در مورد سرنوشت فصل آشکار شد و منابع به یاهو اِسِل گفتند انتظار یکنواختی وجود دارد که لیگ لغو ورزش های پاییزی را در این هفته اعلام کند. این یک ناقابل در نظر گرفته شده است که اکثر کنفرانس های بزرگ به دنبال خواهد داشت — SEC است بهترین شانس برگزاری — اگر چه روند هنوز روشن نیست.

در اینجا چیزی است که مربیان در سراسر کشور را می ترساند و بازیکنان فوتبال کالج “در لبه” ، به عنوان مربیان متعدد آن را توصیف این آخر هفته. اگر مربی ای باید این هفته مقابل تیم خود ایستاد و به آنها بگوید که فصل پاییز لغو شده است، او در موقعیتی نیست که به هیچ یک از سوالات پیگیری آشکار پاسخ دهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>