استفاده از دوربین پیکسل خود را به سرعت تخمین زاویه یک شيب

احساس می کند مانند هر چند ماه, برخی از ویژگی های جدید در برنامه دوربین پیکسل کشف شده. با بهره گیری از یادگیری ماشین و دوربین با کیفیت بالا، گوگل همچنان به اضافه کردن توابع پنهان است که بهبود زندگی شما حتی اگر آنها کمی طاقچه.

برنامه دوربین پیکسل می تواند زاویه یک یال را به شما بگوید. برای فعال کردن آن باید «نکات قاب سازی» را در تنظیمات دوربین فعال کنید، که می توانید با ضربه زدن به Camera پیکان رو به پایین در بالای منظره یاب در حالی که در حالت دوربین قرار دارد، آن وقت آیکون دنده را انتخاب کنید.

پس از فعال شدن، منظره یاب دوربین خود را به یک سطح صاف هدایت کنید و آن را برای چند ثانیه ثابت نگه دارید. خط افقی با اندازه گیری 0 درجه ظاهر خواهد شد. اگر خط افقی را نمی بینید، سعی کنید دوربین تان را تا اندازه ای به عقب و جلو کج کنید که اگه سعی می کنید یک شات را به جایی که کاملاافقی بود خط بکنید.

هدف از این ابزار این است که واقعا به شما بگویم که هنگامی که شما در حال گرفتن یک عکس است که کمی askew. در ضمن، با این حال، شما می توانید از آن برای اندازه گیری زاویه یک یال استفاده کنید. جهت مطابقت با شیب مورد نظر تان برای تخمین (به عنوان نمونه، آن را با مرکز پیکان کشویی در سمت چپ و مرکز دکمه شاتر در سمت راست خط بزنید)، و اندازه گیری بر این اساس تغییر خواهد کرد.

نگه داشتن اتصال خود را امن بدون لایحه ماهانه. دریافت اشتراک طول عمر به VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک خرید یک بار از فروشگاه هک ابزار جدید, و تماشای Hulu یا Netflix بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80٪ خاموش) >

عکس

پوشش توسط دالاس توماس / ابزار هک، تصویر و قاب توسط جان نایت / گجت هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>