rory McIlroy : به من جفت ببر وودز در هر دور تا زمانی که طرفداران دوباره

Rory McIlroy پس از یک دور به خصوص با تایگر وودز در سال ۲۰۱۸ راه افتاد و به ادویل رسید.

“قسم می خورم، بازی در مقابل همه، او می دهد تا نیم شات در روز در میدان، مک ایلروی گفت: پس از آنها با هم برای دو دور اول در Riviera گروه بندی شده است. “دو تا مسابقه است که او باید به میدان بده به خاطر همه چیز که در اطراف می رود.”

خوب، تقریبا همان حرکت در حال حاضر وجود دارد، با طرفداران اجازه نمی دهد در تابستان امسال (از جمله در این هفته PGA قهرمانی) و به احتمال زیاد برای آینده قابل پیش بینی به دلیل همه گیر coronavirus. به این معنی که تایگر وودز – یکی از معروف ترین ورزشکاران جهان، یک افسانه زنده که از زمان دبیرستان در مقابل هواداران بازی کرده است- فقط حدود ۵۰ نفر مخاطب دارد.

که زندگی را نه تنها برای وودز، البته، بلکه برای رقبای بازی همکارش آسان تر می کند.

مک ايلروی روز جمعه پس از گروه بندی با وودز و جاستین توماس برای دو دور اول PGA گفت: «۱۰۰ درصد» “خیلی راحت تر است. خوشحالم که هر هفته با او کشیده می شم تا اینکه طرفداران برمی گردن.”

قبل از PGA، وودز تنها یک بار در طول تور PGA راه اندازی مجدد، در یادبود بازی کرده بود. در مقابل تماشاگران 10 تا از تماشاچیها بسته بندی شده بود، وودز هفته ای آرام و شبیه کار داشت و تجربه را “متفاوت” می گفت اما می گفت چیزی است که همه نیاز به عادت کردن به آن داشت.

خوشحالم که بیش از ‘: روری (69) مبارزه را به برش همراه با ببر، JT

PGA قهرمانی: نمرات | پوشش کامل

“همه دیوانه می شود و شما باید منتظر آنها را به حل و فصل، مک ایلروی گفت: “اما این واقعیت است که ما لازم نیست که با آن مقابله و این واقعیت است که او لازم نیست که با آن مقابله هر هفته به نوعی خوب است.

من هنوز می خواهم جمعیت دوباره و طرفداران. بهتره جلوشون بازی کنی اما این کار را آسان تر می کند.”

در سه توپ ستاره دار، مک ایلروی بهترین گروه (۱ زیر) از طریق ۳۶ سوراخ، نیپین وودز (حتی) و توماس (۱ بر) بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>