چگونه آهنگ های خریداری شده و آپلود شده خود را از گوگل پلی موزیک قبل از رفتن آن

دانلود کنید

Google Play Music مدتی است که به پایان زندگی نزدیک می شود، اما اکنون می دانیم که گوگل در سپتامبر ۲۰۲۰ پیش از خاموش شدن کامل در دسامبر ۲۰۲۰، شروع به قطع دسترسی به این سرویس خواهد کرد. علاوه بر این، گوگل در ماه آینده بستن فروشگاه موسیقی خود را در گوگل پلی آغاز خواهد کرد.

اگر شما قصد دارید به پرش به جایگزین گوگل خود را تحریم شده، یوتیوب موسیقی، روند انتقال سر راست و تحت پوشش در اینجا.

با این حال، اگر شما در حال حرکت به Spotify، موسیقی اپل، جزر و مدی، و یا یکی دیگر از سرویس های جریان و می خواهید برای ذخیره موسیقی شما را به سرویس قفل گوگل پلی موسیقی آپلود کرده اید، و یا اگر شما موسیقی از گوگل پلی خریداری کرده اید و می خواهید آن را حفظ کنید، آن زمان به عمل در حال حاضر.

گام 1: حرکت به گوگل Takeout

Google Takeout مرکز مرکزی برای هر کسی است که می خواهد داده های خود را از هر یک از محصولات گوگل دانلود کند. همچنین این مکان برای گرفتن موسیقی آپلود شده یا خریداری شده خود را به عنوان MP3s، همراه با فراداده برای لیست های پخش، ایستگاه های رادیویی، و آهنگ های خود را در قالب مقادیر جدا شده از کاما (CSV) است.

شما می توانید گوگل Takeout nestled در کنار ابزارهای مدیریت حساب گوگل پیدا کنید، یا می توانید مستقیما ً به سایت در لینک زیر پرش کنید. شما می توانید این کار را از یک دسکتاپ یا دستگاه تلفن همراه انجام دهید، اما این راهنما بر روی رابط تلفن همراه تمرکز خواهد کرد.

گام 2: انتخاب موسیقی گوگل پلی

پس از ورود به سیستم با حساب کاربری که با Google Play Music استفاده می کنید، لیستی از تمام محصولات Google که داده های شما در آن ذخیره شده اند را پیدا می کنید. و خيلي چيزا هست

به طور پیش فرض، همه محصولات انتخاب شده اند، بنابراین، برای جداسازی موسیقی Google Play، روی “Deselect all” ضربه بزنید، به Google Play Music بروید و روی کادر انتخاب کنار آن ضربه بزنید. به پایین بروید و برای ادامه روی دکمه “مرحله بعدی” ضربه بزنید.

گام سوم: تعیین مقصد دانلود شما

در صفحه بعدی، شما قادر خواهید بود که نحوه دریافت کتابخانه خود را مشخص کنید. از منوی کشویی می توانید ایمیل یا سرویس ابری پشتیبانی شده را انتخاب کنید، که نام آن Google Drive، Dropbox، OneDrive یا Box است.

اگر ایمیل را انتخاب کنید، قبل از انقضای پیوند، لینکدانلود فایل هایتان را دریافت خواهید کرد، با محدودیت زمانی یک هفته ای. اگر یکی از سرویس های آزمایشی غیر گوگل را انتخاب کنید، باید به Google اجازه دسترسی به حساب را دهید.

با روش تحویل انتخاب شده، شما سپس می توانید تنظیمات ترجیحی فشرده سازی فایل خود را مشخص کنید. فرمت ZIP آشنا روش فشرده سازی پیش فرض است، اما شما می توانید از طریق منوی کشویی TGZ را انتخاب کنید. همچنین می توانید در اندازه پرونده شماره گیری کنید، چرا که صادرات بزرگتر در چندین پرونده تقسیم خواهد شد. گزینه پیش فرض 2 گیگابایت است، اما اگر شما تصمیم بگیرید که برای انتخاب کردن اندازه فایل بزرگتر، صادرات خود را با ZIP64 فشرده خواهد شد، که ممکن است نیاز به یک برنامه جداگانه.

هنگامی که شما روش مورد نظر خود را برای تحویل انتخاب کرده اید، دکمه “برنامه صادرات جدید” را سر و صدا کنید. پس از آن شما می توانید این روند را تکرار اگر شما می خواهم به صادرات فایل های خود را به مقصد های مختلف.

هر چی انتخاب کنی، این کار یه کم طول میکشه به عنوان مثال، اگر حساب شما دارای حفاظت پیشرفته باشد، فرایند ایمیل می تواند چندین روز یا چند هفته طول می کشه. بنابراین ، برو انجام کار دیگری مولد در حالی که فایل های خود را پردازش می شوند. و شما می توانید این را گوش دادن در حالی که شما آن را انجام دهد.

نگه داشتن اتصال خود را امن بدون لایحه ماهانه. دریافت اشتراک طول عمر به VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک خرید یک بار از فروشگاه هک ابزار جدید, و تماشای Hulu یا Netflix بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80٪ خاموش) >

تصویر

پوشش و تصاویر توسط تامی Palladino / ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>