کالج فصل فوتبال حرکت نزدیک به تعویق، در بهترین حالت

MAC اولین دومینو بود. و ممکنه به اندازه کافي بزرگ بشه که بقيه رو بزنم

گزارش های متعدد نشان می دهد که فصل فوتبال کالج در عرض هفته خراش. و سپس تمرکز به بازی بازی در بهار تبدیل خواهد شد.

اگر این اتفاق بیافتد، بسیاری از بازیکنان واجد شرایط پیش نویس از شیر خارج، مگر اینکه NFL نظر خود را در مورد تاخیر در روند انتخاب سالانه از اواخر آوریل تغییر می کند.

البته، پس از آن این سوال می شود که آیا همه گیر بهبود خواهد یافت تا جایی که در آن فوتبال کالج می تواند با خیال راحت در بهار بازی. به ناچار، سوالاتی در مورد اینکه آیا امن است برای ورزشکاران کالج به بازی 20 یا بیشتر در یک سال تقویم، اگر 2020 حرکت به بهار و 2021 در محل باقی می ماند.

با این وجود، به نظر می رسد برای هفته ها اجتناب ناپذیر است که فوتبال کالج دارای برنامه های بیش از حد بسیاری، بازیکنان بیش از حد، عوارض بیش از حد، موانع بیش از حد بسیاری، و در نهایت خطر بیش از حد برای بازیکنان، مربیان، دانشجویان، و جوامع ی که دانشگاه ها در آن قرار دارند. هر که درگیر است تا زمانی که می تواند لگد می تواند، و آن را به نقطه ای که می تواند به لگد تمام راه از سال 2020 نیست.

کالج فصل فوتبال حرکت نزدیک تر به تعویق، در بهترین حالت در اصل در فوتبال حرفه ای صحبت ظاهر شد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>