-اونايين بولت بعدي؟ Erriyon Knighton اجرا می شود 200m در 20.33 ثانیه, سر هم شکستن AAU رکورد ملی

یک جوان ۱۶ ساله در ۲۰۰ متر ۲۰/۳۳ را اداره می کرد (عکس جان والتون – PA Images via Getty Images)

قرار دادن مقایسه پیچ Usain در یک کودک 16 ساله به نظر نمی رسد عادلانه است، اما Erriyon Knighton ممکن است شایسته است که ستایش. نایتون یک رکورد ملی AAU 200m جمعه را در هم کوبید و این رویداد را تنها در 20.33 ثانیه اجرا کرد.

این فوق العاده سریع است ، اما در صورت نیاز به اثبات ، در اینجا شما بروید :

در حالی که مقایسه پیچ افراطی است — پیچ برنده 8 مدال طلا المپیک پس از همه — نایتون خود را در استراتوسفر بولت با آن 20.33 عملکرد قرار داده است. آذرخش یک ماه قبل از اینکه 17 سالش بشه، 20.13 دلار رو زد، به گفته دیوید وودز از ستاره ایندی، پس نایتون هنوز هم کار داره که اگه بخواد با بولت مطابقت کنه، کار کنه.

Erriyon Knighton تا به پیشنهاد فوتبال از FSU

اگر تمام دو و میدانی برای نایتون کار نکند، سرعت او می تواند در زمین فوتبال مفید باشد. حداقل یک مدرسه موافق است، به عنوان Knighton — که همچنین یک گیرنده گسترده ای در هیلزبرو دبیرستان در فلوریدا — در حال حاضر پیشنهاد فوتبال از ایالت فلوریدا. نایتون تا سال ۲۰۲۲ دبیرستان را فارغ التحصیل نمی کند.

  • بازیکنان NFL که از آن ها امید می بندد ممکن است کارها را روی خط قرار دهد

  • LeBron- لس آنجلس کمتر به نظر می رسه که در از دست دادن راکت ها بی الهام به نظر برسه

  • مرتب کردن تمام 30 تیم های تیم های دو هفته ای به فصل

  • takeaways از دور 1 از مسابقات قهرمانی PGA

  • tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>