چگونه به مدیریت حتی پیچیده ترین پروژه ها به راحتی با Scrum

برقراری ارتباط خوب در هنگام مدیریت تیم ها و نظارت بر پروژه های پیچیده ضروری است. چه شما در حال توسعه آخرین و بزرگترین برنامه و یا تلاش برای گرفتن جلوتر از یک پروژه بزرگ علم داده ها، ارتباط برقرار کننده موثر همیشه در تقاضای بالا است.

مدیران پروژه مسئول اجرای این مهارت ها هستند و به خوبی جبران کمک به تیم های اقامت در مسیر و بودجه است. نهایی Scrum بنیاد گواهی بسته نرم افزاری آمادگی می تواند به شما آموزش ابزار تجارت و کمک به گرفتن پای خود را در درب تنها $ 29.99 امروز.

این بسته نرم افزاری پنج دوره ای با نگاهی به Scrum، یک چارچوب مدیریت پروژه برای مدیریت کار پیچیده و انتقال اطلاعات به اعضای تیم، به هم می رباید. مهم نیست که کار, تیم باید در تماس ثابت به طور موثر کاهش خطر و پیگیری نقاط عطف, و بدون یک ارتباط اصلی – در این مورد, کارشناسی ارشد Scrum – هدایت روند, بیش از حد اتاق برای خطا وجود دارد.

که همه که در این بسته نرم افزاری گسترده شامل 184 درس گنجانده شده است. همچنین شما می توانید یاد بگیرید که چگونه به ابزار ها و چارچوب های بیشتر از جمله روش Kanban تسلط داشته باشید، که انتظار می رود شما نیز به عنوان یک مدیر پروژه بدانید.

هر مدیر محصولی به وسیله ای برای انتشار اطلاعات نیاز دارد، به همین دلیل روش کانبان اینقدر مهم است. این روش لاغر به شما کمک می کند تا ارتباط و گردش کار در سراسر تیم ها را بهبود بخشد با آموزش شما چگونه به طور کارشناسانه مدیریت سیستم در سطح ناجور.

همچنین یک دوره در مورد داستان های کاربر وجود دارد، که توصیف ویژگی یا نیاز محصول از دیدگاه یک کاربر است. تنها در یک ساعت شما را به چابک Scrum قالب تحلیلگر کسب و کار برای نوشتن داستان های کاربر و ساخت آنها را برای کسب و کار شما کار کشف.

در راه خود را برای تبدیل شدن به یک استاد Scrum، شما شیرجه عمیق به جعبه ابزار مدیریت پروژه Scrum و شنیدن تعدادی از مطالعات موردی و اعترافات از متخصصان در این زمینه دریافت کنید. در پایان، شما احساس اعتماد به نفس در اجرای بهبود اسکرام برای هر توسعه، خدمات، تعمیر و نگهداری و یا تیم پشتیبانی.

برای بسته نرم افزاری آمادگی صدور گواهینامه نهایی بنیاد Scrum ثبت نام کنید و 96% را از قیمت لیست ذخیره کنید. شما همه چیز لازم برای مدیریت محصول فقط برای 29.99 دلار یاد بگیرند.

قیمت ها در معرض تغییر.

نگه داشتن اتصال خود را امن بدون لایحه ماهانه. دریافت اشتراک طول عمر به VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک خرید یک بار از فروشگاه هک ابزار جدید, و تماشای Hulu یا Netflix بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80٪ خاموش) >

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>