کالج فوتبال به سمت سقوط اجتناب ناپذیر

فصل فوتبال کالج 2020 در آستانه است، و در سراسر ورزش سوال بسیار نیست اگر آن را لغو خواهد شد به عنوان مخالف به چه کسی لغو خواهد شد.

-مدعیان نخست: ده بزرگ و Pac-12.

از حالا فصل به طور رسمی هنوز در، حداقل بیشتر.

کنفرانس آمریکای میانه این شاخه را در فصل خود را صبح شنبه کشیده, تحت تاثیر قرار 12 مدرسه. دانشگاه کنتیکات که مستقل است، در حال حاضر این کار را به صورت انفرادی در روز چهارشنبه انجام داده بود.

آنچه در آینده می آید، تعیین خواهد کرد بسیاری. به اون 13 مدرسه توهيني نيست ولي فوتبال دانشگاهي بدون اونا ميتونه ادامه بده ورزش معمولا توسط 130 مدرسه در 43 ایالت انجام می شود, آمدن در تمام اشکال, اندازه و امور مالی. تقریبا هیچ فکر نمی کرد 2020 خواهد شد با همه آنها اتفاق می افتد.

با این حال، اگر هیچ ایالت اوهایو یا USC وجود دارد — چه کسی کلمبوس و آلاباما — پس آن را فراموش کرده ام.

این برج جنگا از یک ورزش فقط در انتظار بلوک اشتباه از زیر آن کشیده شود. همه چشم ها به دو تا از کنفرانس های قدرت پنج کشور – یکی در غرب میانه، دیگری در غرب – انجام تجمید است.

“من فکر می کنم اگر یک لیگ تعطیل، سپس دیگران مانند دومینو دنبال، مدیر ورزشی SEC این هفته را به عنوان تئوري.

اين يه فکر شومه در سراسر همه گیر coronavirus، مقیاس های متعادل کننده خوش بینی و بدبینی به آرامی به عقب و جلو را تکان داده اند. در طول آن همیشه امید بود، حتی اگر آن را تنها سست بر اساس واقعیت بود، که یک یا دو یا سه لیگ ممکن است قادر به تنها رفتن آن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>