نظامی تیم می تواند فرمان فوتبال کالج

با سرنوشت 2020 کالج, فصل فوتبال در شار تنها اطمینان در مورد فصل باقی مانده است ثابت عدم قطعیت است. با تصمیمات بزرگ را با قدرت پنج کمیسیون بلندی در مورد ورزش فوری آینده آماده ترین مدارس به بازی فوتبال در این فصل باقی می ماند سه نظامی آکادمی که بازی FBS فوتبال است.

ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی همه در اصل عمل در یک حباب است که می توان آنها را به آنچه که دیگر 127 FBS عدم وجود مدارس – یک محیط کنترل شده برای آماده سازی برای فصل.

هر سال در ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی رقابت برای فرمانده جایزه که شامل یک کاخ سفید دعوت. ورزشی رهبری در این مدارس بیان شده به یاهو ورزشی این هفته است که آنها اعتماد به نفس این سه مدرسه را هر یک از دیگر بازی در بعضی از فرم در این سال به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانید آن را با خیال راحت بدون در نظر گرفتن بزرگتر تصمیم گیری ساخته شده در اطراف این ورزش است.

“برنده Commander-in-Chief جایزه, اگر فوتبال نمی کند پیروز خواهد بود که قهرمان ملی,” نیروی دریایی مدیر ورزشی Chet Gladchuk گفته ورزشی یاهو. وی افزود: “این می تواند دو بازی فصل [برای سه مدرسه]. و ما نمی تواند بازی بیشتر حس غرور و افتخار است. اگر ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی باید به حمل بعد برای فوتبال کالج در این سال پس از آن باشد. لحن.”

در حالی که وجود دارد به احتمال زیاد هفته و شاید ماه – قبل از هر گونه تصمیم گیری در فوتبال کالج, فصل نهایی, ابهام در اطراف این فصل برجسته چقدر آماده آکادمی نظامی در حال بازی در این فصل است.

هر سه در حال نگهبانی پایگاه های نظامی با دروازه که حذف برخی از مسائل از احزاب و شب زنده داری است که خود را FBS همسالان نگران هستند. آنها پیچیده تست سیاست و ذاتا منظم به عنوان ریسک بالاتر در این پایگاه بیش از هر دیگر دانشگاه در امریکا است.

“ما سه ورودی محافظت شده توسط پلیس نظامی,” ارتش, ورزشی کارگردان مایک Buddie گفته ورزشی یاهو. “ما قطعا می توانید کنترل ما حباب است.”

Army Black Knights face off with the Navy Midshipmen during the Army-Navy game on Dec. 14, 2019 at Lincoln Financial Field in Philadelphia. (Andy Lewis/Icon Sportswire via Getty Images)
ارتش شوالیه سیاه کردن چهره با نیروی دریایی Midshipmen در ارتش-نیروی دریایی بازی در دسامبر. 14, 2019 در Lincoln Financial Field در فیلادلفیا. (Andy Lewis/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

آن را خیلی زود به پروژه چه بازی بین آکادمی نظامی می تواند مانند نگاه کنید جز به می گویند که آنها در حال رفتن به اگزوز هر گزینه ای را برای پیدا کردن یک راه برای بازی. عوارض فراوان هر دو نیروی دریایی (AAC) و نیروی هوایی (کوهستان غرب) ممکن است مجبور به حرکت به نوعی از قریب الوقوع کنفرانس قوانین و NCAA چشم پوشی ممکن است لازم باشد اگر فصل است که به نام خاموش. (AAC کمیسر مایک Aresco به برکت نیروی دریایی بازی ارتش گفتن یاهو: “این یکی است که به بازی می شود.”)

با ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی وجود دارد همواره بالاتر تماس و به همین دلیل وجود یک باور اساسی را بازی خواهد تا پایان اتفاق می افتد. نیروی هوایی مدیر ورزشی Nate کاج گفت Yahoo Sports است که او می خواهد به مطمئن شوید که به بیان است که آکادمی نیروی هوایی فکر نمی کند که این همه پاسخ. اما اگر اضافی ویژه وارد این فصل را می توان به خوبی سزاوار. “این مردان جوان هستند, ویژه” کاج گفت. “اگر کسانی که این بازی به گوش چون فقط آنها هستند که من فکر می کنم که می خواهم خاص است.”

هر دو نیروی دریایی (11-2) و نیروی هوایی (11-2) به پایان رسید و رتبه فصل گذشته در ردیف 20 و شماره 22 بود. مشخص شده است که اولین بار از سال 1958 که دو نظامی آکادمی به پایان رسید و فصل قرار گرفت. ارتش تضعیف به 5-8 فصل گذشته رسیده است اما نسل ارتفاعات به تازگی تحت جف Monken آن را به عنوان به پایان رسید با بازگشت به عقب 10-برنده فصل و سه کاسه برنده در چهار سال گذشته است.

مربیان تشخیص بزرگتر نور افکن را می توان بر آنها و در آغوش مسئولیت های اضافی چشم بر روی آنها در طول این زمان. نیروی دریایی مربی کن Niumatalolo گفت که او به سرعت متوجه شدم این کار در این فصل خواهد بود بسیار متفاوت است.

“من تا به حال برای آمدن به مقابله به عنوان یک مربی فوتبال که این بیشتر از فوتبال گفت:” در یک مصاحبه تلفنی. “این در مورد زندگی و تلاش برای نگه داشتن مردم در امن است.”

Niumatalolo بود در هاوایی در بهار زمانی که COVID-19 بحران پدید آمده در ماه مارس است. او شروع به در حال اجرا جلسات تیم و جلسات ستاد در زوم چیزی که او ادامه داد: در حال حاضر که او در آناپولیس مریلند. او گفت که این خواهد بود که یک فصل از تنظیم به منظور ایجاد محیط امن که بدان معنی است که کارکنان خواهد شد تماشای فیلم بیش از زوم به هنگام بازگشت به دفتر به جای جمع آوری در یک محدود اتاق با تهویه ضعیف. در عمل ممکن است به دو گروه تقسیم به اصل رفتار جداگانه و شیوه های مقابله با dummies به جای مردم است.

“آن چیزهایی هستند که ما صحبت شده است بی وقفه در مورد” او گفت:. “اگر شما می توانید آن را خاموش بکشد و هر کس امن است, این امر می تواند خوب برای ایجاد روحیه برای کل کشور است. اگر ما می توانیم نگه داشتن افراد, امن, و من فکر می کنم ما می توانید انجام دهید که آن را کمک به ساخت ارواح کشور به انجام چیزی است که وحدت و مثبت است.”

Monken مشترک ارتش را رهبری و به او گفت: بازیکنان فوتبال آورده بودند بازگشت به نقطه اول به شکل از چگونه برای آماده سازی ایمن برای بازگشت از بقیه دانشجویان این سال است. “واقعا” Monken گفت: در یک مصاحبه تلفنی “ما آزمون مدل.”

Monken اعتبار خود را superintendent ستوان داریل A. Williams, برای هدایت وست پوینت “به کسب و کار انجام آنچه که ما در اینجا انجام دهید – آموزش افسران ارتش.” Monken گفت که آن را برترین برای ارتش به مطبوعات در حالی که بقیه از این کشور متوقف شده است. “ما نمی تواند ضربه مکث,” او گفت:, “و به عنوان برنامه های ورزشی این مهم را نشان می دهد که ملت ما در حال رفتن به ضربه زدن به دکمه مکث.”

Monken گفت که همه چیز به خوبی پیش رفته اند به اندازه کافی است که کل دانشگاه به بازگشت می شود به زودی. ارتش شروع به خرید فوتبال شیوه های روز پنج شنبه بعد از ظهر بازگشت به آرامش چالش های مانند شکستن در یک سیستم دفاعی است. (ارتش و نیروی دریایی تا به حال هیچ شیوه های بهار در حالی که نیروی هوایی تا به حال 13.)

بدون در نظر گرفتن چگونه فصل گستراند – می شود آن را کامل تخته سنگ پاییز امسال و یا در نزدیکی-خالی یکی از سه دانشکده های برنامه ریزی در بازی هر یک از دیگر. این فرمانده جایزه است که در حال حاضر برگزار شده توسط نیروی دریایی که رفت 2-0 در برابر نیروی هوایی و ارتش در فصل گذشته. (نیروی دریایی برنامه ریزی شده است که در نیروی هوایی در اکتبر. 3 نیروی هوایی در ارتش در Nov. 7 و ارتش میزبان نیروی دریایی در فیلادلفیا به صورت سنتی پایان فصل به طور منظم در دسامبر. 12.)

خیلی بیشتر از چشم می تواند در تمام بازی های این فصل آنها به عنوان نزدیک ترین چیزی که به یقین فوتبال کالج در سال 2020 است.

“همه ما احساس اعتماد به نفس در برخی از نقطه ما باید قادر به بازی” Gladchuk گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “اگر [ارتش و نیروی دریایی] می تواند شکل آن را در طول جنگ جهانی دوم ما باید به شکل از چگونه به نحوی پیدا کردن یک میدان باز بند آن و رفتن در آن.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>