این باور نکردنی عمل محبت باعث می شود آن را آسان به ریشه برای میچ Trubisky

شیکاگو خرس کارفرمایی رقابت در اردوگاه های آموزشی در تابستان امسال است که سابق دوم به طور کلی انتخاب میچ Trubisky, تربیع برابر سابق سوپر باول برنده Nick Foles. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان را به استدلال می کنند که باید شروع کنید و چه کسی را به خرس شانس بهتری برای برنده شدن اما اجازه دهید گام کردن زمینه برای یک لحظه و به رسمیت چرا Trubisky باعث می شود آن را آسان به ریشه برای او.

اتمام این باور نکردنی عمل محبت او نمایش داده شده برای خانواده جک روشه سابق کانزاس فوتبال مدیر تجهیزات که شد کشته در حادثه رانندگی در ماه ژوئیه در فقط 21 سال:

روشه که با توجه به Trubisky نامه یک خرس بزرگ فن و یک Trubisky-حامی بود معشوق کانزاس جامعه فوتبال.

Trubisky یک پسر خوب. او رفتار رسانه ها با احترام او به حمایت از هم تیمی های خود در اتاق قفل و خیلی واضح است که رایان سرعت و مت Nagy می خواهید او را به ظهور پیروز این تابستان. اما حتی اگر او هرگز یکی دیگر از ضربه محکم و ناگهانی به عنوان استارت خرس او شما را ترک کرده اند ماندنی در Halas سالن برای درمان مردم به راه راست. و این که بزرگتر از هر بازی فوتبال.

این باور نکردنی عمل محبت باعث می شود آن را آسان به ریشه برای میچ Trubisky در ابتدا در ظاهر NBC Sports شیکاگو

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>