گزارش: ده بزرگ هنوز هم ممکن است بازی نه این سقوط

ACC است. SEC است. بزرگ 10 ممکن است.

از طریق پت Forde از SI.com بزرگ 10 توصیه کرده است اعضای خود را که در لیگ احتمالا به بازی های فوتبال این سقوط.

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای شروع اردوگاه های آموزشی در زمان انتظار می رود که در پنج روز آینده. Forde توصیف آن به عنوان یک “مایع وضعیت است.”

رک و پوست کنده به نظر می رسد که ACC و ثانیه باید تصمیم گرفتند برای یک لعنت-به-اژدر رویکرد در حالی که بزرگ 10 در حال حرکت است با احتیاط بیشتر. فوتبال کالج در زمان بیماری همه گیر را افزایش می دهد مقدار زیادی از سوالات در مورد, به عنوان مثال, آیا آن را مناسب برای اضافه کردن خطر ابتلا به و/یا انتقال این ویروس به اعضای خانواده به بازیکنان پرداخت نشده و این که آیا آن را مناسب برای استفاده از تست منابع است که می تواند مورد استفاده شهروندان محلی.

معلق در هوا بیش از سوال از فوتبال کالج است به این سوال که آیا کالج های سنتی مدل در کلاس های حضوری و در دانشگاه اقامت حتی باید به دنبال در آب و هوای فعلی با توجه به این واقعیت است که افراد جوان به راحتی می توانید پیدا کردن یک قرار است صدای نیمه محتمل اقتدار به تایید خود محور YOLO/FOMO پرنیان است که کمک به گسترش یک ویروس است که به کشته شدن بیش از 150 ، 000 آمریکایی ها و شمارش.

گزارش: ده بزرگ هنوز هم ممکن است بازی نه این سقوط در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>