LeBron پس از اتمام آگهی کار در پیروزی کلیپرز

انگار پچ پچ در مورد LeBron James به چالش کشیدن قریب به اتفاق مورد علاقه Giannis Antetokounmpo برای NBA MVP.

وجود دارد یک نبرد واقعی در لس آنجلس لیکرز که سزاوار این افتخارات برای تیم.

آنتونی دیویس نگاه هر بیت بخشی برای بسیاری از پنجشنبه 103-101 NBA حباب اولین پیروزی لس آنجلس کلیپرز. لیکرز به جلو تحت سلطه بیاد و sizzled در سه ماهه سوم رالی که برداشته لیکرز گذشته خود را در تالار گفتمان رقبا در چه بسیار خوبی می تواند یک فینال کنفرانس غرب پیش نمایش.

او بازگشت به عقب 3-اشاره گرها در اواخر سه ماهه سوم مربوط به یک 17-5 اجرا است که به لیکرز یک 72-71 سرب و متوقف خونریزی از چه آغاز شده به عنوان یک غالب کلیپرز بند.

پس از لیکرز led کل نیمه اول کلیپرز به جلو پل جورج رفت و در یک شخصی 9-1 اجرا با سه مستقیم 3-اشاره گر. قبل از لیکرز خواهد نمره خود را اولین هدف زمینه از سه ماهه کلیپرز رفته بود در یک 14-1 اجرا به 66-55 منجر شود.

اما دیویس اراده لیکرز به 77-76 سرب تا پایان سه ماهه که لیکرز ترجمه شده به پیروزی. بهترین دفاع در یکی از لیگ برتر دفاعی تیم تا به حال برای دیویس شد و بارها و بارها رسوب او را در رنگ. دیویس ساخته شده آنها را با پرداخت 16-برای-17 عملکرد در خط.

Anthony Davis. (Photo by Mike Ehrmann/Getty Images)
آنتونی دیویس. (عکس از مایک Ehrmann/گتی ایماژ)

اما جیمز که پر از جعبه نمره به عنوان او به طور منظم می کند نه به outdone. او به ثمر رساند دو تا از بزرگترین سطل بازی با لیآپ در کبودی ترافیک در دقیقه است که تمدید لیکرز منجر به 101-98 و putback لیآپ که امن لیکرز پیروزی با 12.8 ثانیه باقی مانده است.

در پایان دیویس به پایان رسید و با 34 امتیاز و هشت ریباند و چهار پاس گل. جیمز تلاش از زمینه هدف قرار دادن 6-از-19 عکس. اما او متصل هنگامی که خبر به ترتيب بيشترين و شمارش 16 امتیاز و 11 پرتاب ریباند و هفت پاس گل.

پل جورج تهدید به سرقت پیروزی برای shorthanded کلیپرز که شروع به حباب بازی بدون Montezl Harrell و لو ویلیامز نه از آنها هنوز پاک شده است را به بازی. او غرق دیگر 3-اشاره گر با 28.4 ثانیه های باقی مانده برای مساوی کردن بازی در 101-101.

اما پس از جیمز قرار داده لیکرز در انتهای دیگر جورج نهایی تقلا کردن از فراتر از arc نمی وصل کنید. جورج به پایان رسید و با 30 امتیاز و پنج ریباند و سه دزد در حالی که هدف قرار دادن 6-از-11 3-اشاره گر. Kawhi Leonard شمارش 28 امتیاز چهار کمک دو دزد و دو بلوک.

آن جلسه نهایی از فصل به طور منظم برای رقبا که شروع به پلی آف به عنوان دو دانه در غرب اگر postseason امروز آغاز شده است. لیکرز کنترل در بالا دانه گسترش سرب خود را بیش از کلیپرز به 6.5 بازی با هفت بازی باقی مانده در حالی که کلیپرز رهبری بیش از بیش به مقام سوم دنور ناگتس در حال حاضر می ایستد در یک بازی.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>