رهبری کسب و کار شما به موفقیت با Microsoft Azure

برای یک دهه Microsoft Azure تبدیل شده است کسب و کار در سراسر جهان. ابر محاسبات سرویس پیشرو راه در نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) پلت فرم به عنوان یک سرویس (Paas) و زیرساخت به عنوان یک سرویس (IaaS) پروتکل.

در کل مایکروسافت ارائه می دهد بیش از 600 لاجوردی خدمات از جمله ماشین های مجازی, نرم افزار, خدمات ذخیره سازی, خدمات تلفن همراه و مدیریت داده ها. کامل Microsoft Azure, eBook & Video Course بسته نرم افزاری که شما معرفی به جهان گسترده ای از لاجورد است.

با بیش از 15 ساعت از محتوای ویدئویی و شش کتابها در Azure cloud راه حل های یکپارچه سازی شبکه های بیشتر شما تسریع کسب و کار خود و لغو احکام صادره ی با این مهم بسته نرم افزاری. یک 556 صفحه کتاب را به شما برای شروع کمک به شما در ایجاد و مدیریت یک Kubernetes خوشه پیاده سازی site-to-site VPN و ExpressRoute اتصالات و نحوه استقرار برنامه خدمات.

خدمات ابری استفاده می شود در سراسر جهان. یک 494 صفحه کتاب راهنماهای شما را از طریق اصول و شیوه های صنعت با استفاده از Azure ادغام خدمات. های متعدد نمونه های عملی و استفاده از موارد شما معرفی می شود به API مدیریت و ساختمان B2B راه حل.

لاجوردی DevOps است همه چیز شما نیاز به ساخت نرم افزار محصول از ابتدا تا انتها. هفت سخنرانی پوشا نزدیک به سه ساعت به شما کمک خواهد کرد برنامه ریزی پروژه های خود را با فرز, ابزار, مدیریت, کد خود را با استفاده از Git و استقرار کد خود را از طریق بهترین CI/CD سیستم.

چگونه در مورد هوش مصنوعی ؟ در هفت سخنرانی چهار ساعته دوره لاجوردی شناختی خدماتشما را به برنامه های خود را دقیق با یادگیری به استفاده از بینایی کامپیوتر برای تشخیص اشیاء و متن در تصاویر پیاده سازی گفتار به متن, تبدیل, و اهرم های قدرت از بینگ برای بازیابی مفید در نتایج جستجو.

کامل Microsoft Azure, eBook & Video Course بسته نرم افزاری در حال حاضر فروش فقط برای $29.99, 95% تخفیف از لیست قیمت می باشد.

قیمت موضوع را تغییر دهید. نرم افزار شامل نمی شود.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>