قاضی HR تظاهرات یانکی ها به یک پیروزی دیگر بیش از Orioles 8-6

بالتیمور (AP) — پایین توسط یک اجرا و برگزار شد بدون گل پس از اولین ورود به نیویورک یانکیز ظاهر می شود در مشکل با سه outs در برابر Baltimore Orioles.

مدیر Aaron Boone نمی بینم آن است که راه.

“به هیچ وجه” بون گفت: پس از یانکی ها بسیج به یک 8-6 پیروزی شنبه شب. “بچه ها می تواند به شما صدمه دیده است بالا و پایین صف بدیهی است. که مورد بود امشب.”

هارون قاضی آمار سه اجرای هومر در نهم پس از نیویورک منفجر اولیه پنج اجرا منجر به یانکی ها یک رفت و برگشت از این مطالعه دو بازی از سری بازی های.

لوقا Voit ضربه اول خود را حرفه ای گرند اسلم برای یانکی ها که کشیده خط برنده شدن خود را در برابر بالتیمور به 18 بازی و بریده خود را 17 پیروزی متوالی در کمدن متری. نیویورک را در نوردید و شش راست سری از آرام قدمت آن به اوایل سال گذشته است.

قاضی دوم هومر در دو بازی – بدون شک ضربه به سمت چپ خاموش کول Sulser (0-1) – پس از پدرو سورینو قرار داده بالتیمور در جلو با دو اجرا در درایو هشتم در برابر جاناتان Loaisiga (1-0).

Sulser به دست آورده خود را برای اولین بار لیگ بزرگ صرفه جویی در بوستون بیش از آخر هفته بود اما بی اثر در برابر نیویورک.

“من قصد دارم به بسیاری از بچه ها فرصت فقط به این دلیل که ما لازم نیست که مقدار زیادی از تجربه کردن وجود دارد” گفت: مدیر براندون هاید که هنوز هم به دنبال یک راه موثر نزدیک تر است.

زاک Britton مشغول به کار نهمین دوم خود ذخیره تامین 4-1 شروع برای یانکی ها قبل از خانه خود را بازکن در برابر بوستون در شب جمعه.

“من احساس می کنم مثل بچه ها ما باید یک قاب بزرگ از ذهن رفتن به جلو” بون گفت.

پس از Voit متصل در پنج اجرای اولین ورود در برابر جان معنی Hanser آلبرتو آمار دو اجرا رانندگی در نیمه پایین کردن J. A. Happ. ریو رویز homered برای سومین بار در پنج بازی با یک مرد در در دوم برای کاهش کسری بودجه به 5-4.

اما که به اندازه کافی برای پایان دادن به تظاهرات در برابر بدبختی نیویورک در یک بازی تاخیر توسط باران در وسط ششم 1 ساعت و 34 دقیقه است.

آرام شد و قرار است میزبان میامی در روز چهارشنبه و پنج شنبه اما Marlins تا به حال فصل خود را به حالت تعلیق پس از چند بازیکنان و مربیان آزمایش مثبت برای coronavirus. نیویورک برنامه ریزی شده بود به بازی در فیلادلفیا در این هفته اما فیلیز دستور داده شد به طور موقت متوقف کردن بازی به این دلیل که آنها آینده یک سری آخر هفته در برابر میامی.

بنابراین یانکی ها و آرام با هم در یک سری از راحتی و سوئیچ به خوبی کار می کرد برای نیویورک.

به معنی نامگذاری شد تظاهرات روز افتتاحیه استارت در جولای 10, اما خستگی بازو با تاخیر خود را از اولین فصل تا این بازی. او را به یک بدبختی شروع به هدف قرار دادن مستقیم دو مورد قبل از اجازه دادن به یک RBI تنها و پیاده روی به بار پایگاه برای Voit که با ارسال 1-2 زمین بیش از این مرکز زمینه دیوار.

“از نظر فیزیکی احساس کردم بزرگ” به معنی گفت. “من چیزهای بهتر بود از آن تا کنون بوده است فقط در یک وضعیت در اول است.”

هنوز HITLESS

یانکی ها گیر Gary Sanchez رفت 0 برای 3 و 0 است برای 15 با 10 strikeouts به شروع فصل.

آرام حرکت می کند

بالتیمور ارسال مسکن کودی کارول به تیم جایگزین سایت به اتاق را برای این معنی آورده شد خاموش 10 روز مجروح لیست.

مربی اتاق

یانکی ها: اس اس Gleyber تورس رو شده plunked در آرنج راست توسط یک زمین باز یافته از معنی است. او در نهایت حذف در پایین چهارم. X-rays منفی بودند. بون گفت: ممکن است تورس می تواند در شب جمعه.

آرام: 1B Chris Davis از دست رفته یک دوم مستقیم بازی بود و نه در ballpark. هاید نمی خواهد توضیح نبود گفت: تنها که مشت زن بود “در دسترس نیست.” آرام نمی کند انتشار نتایج COVID-19 انجام شد. … اس اس خوزه ایگلسیاس نشسته بازی با دکمه سمت چپ چهار سویه است و روز به روز با توجه به هاید. آسیب رخ داده است در حالی که Iglesias در حال اجرا بود دو روز چهارشنبه.

بعدی

یانکی ها: LHP اردن مونتگمری باعث می شود او فصل اولین زمانی که نیویورک باز می شود صفحه اصلی بخشی از برنامه خود در برابر Red Sox. مونتگمری تن به تن تنها در دو بازی سال گذشته پس از بازگشت از جراحی آرنج.

آرام: Alex کاب (1-0, 1.69 عصر) چهره Tampa Bay Rays در کمدن متری در شب جمعه. کاب شد پیش نویس توسط خلیج تمپا و تن به تن وجود دارد برای شش سال قبل از امضای قرارداد با بالتیمور به عنوان یک عامل آزاد در سال 2018 است.

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>