NBA ابتدا برای یک خواب قهرمان ؟

هیچ سابقه به مطالعه برای NBA مصرف تقریبا پنج ماه خاموش و سپس بازی یک تعداد انگشت شماری از به طور منظم فصل بازی قبل از رفتن کامل با مته سوراخ به پلی آف. و یا انجام آن همه در دیزنی جهان.

NBA مثل بقیه از دنیای ورزشی, تعطیل در اواسط ماه مارس با توجه به کروناویروس اما بازگشت پنج شنبه با دو سربرگ: the New Orleans Pelicans مقابل یوتا جاز و لس آنجلس کلیپرز مقابل لس آنجلس کلیپرز.

راه اندازی مجدد NBA نیز به معنی از سرگیری NBA شرط بندی. BetMGM است در آینده شانس برای NBA از جمله برای قهرمانی و هر کنفرانس عنوان شده است. آن را به ارزش یک یادآوری در مورد که در آن تیم های پایه به عنوان فصل ری استارت و سعی کنید به شکل از چگونه این بی سابقه postseason بازی خواهد کرد.

از مورد علاقه های شما.k.یک. NBA Finals همه ما سزاوار

اگر این عجیب و غریب NBA فصل به پایان می رسد تا با یک عنوان matchup از لس آنجلس لیکرز و میلواکی دیگران در اواخر ماه سپتامبر و اوایل ماه اکتبر آن خواهد شد و نتیجه رضایت بخش بدون توجه به خنثی سایت یا موانع برای دریافت وجود دارد.

لیکرز (+250 آنها کاهش یافته و کمی از +275) و دیگران (+280) هستند و مورد علاقه را به نفع خود قهرمانی NBA. آنها شده اند بهترین دو تیم در لیگ تمام شود. لیکرز led کنفرانس غرب 5.5 بازی ها و دیگران led شرق با 6.5. شانس برای لیکرز-دلار عنوان مرحله نهایی مسابقات فقط +250 بنابراین عملا هیچ ارزش در گچ است. عقل سلیم می گوید که تمام متغیرها — خنثی سایت برای بیش از دو ماه یک اخراج بالقوه مثبت تست ضربه زدن بازیکنان خارج همه چیز را در راه بیش از حد غیر قابل پیش بینی به شرط لیکرز و یا دیگران در کوتاه مدت شانس. حتی اگر آن را بزرگ خواهد بود NBA نهایی است که همه ما نیاز دارند.

این سرگرم کننده خواهد بود برای دیدن در NBA Finals. (AP Photo/Mark J. Terrill)

تنها دو تیم در ردیف بعدی

لس آنجلس کلیپرز شانس و زرنگ هستند و نزدیک به لیکرز و دیگران از هر کس دیگری. آنها +325. آنها قطعا باید استعداد و Kawhi Leonard نشان داد در سال گذشته کنفرانس شرق نهایی است که او می تواند مشکلات برای Giannis Antetokounmpo. هنوز +325 بسیار کوتاه برای هر تیم در یک عجیب و غریب postseason.

تنها تیم های دیگر کمتر از 20 به 1 شانس در BetMGM است Houston Rockets در +1200. اگر ما خرید این تصور که این postseason خواهد بود غیر قابل پیش بینی همه چیز داده شده در جریان این ممکن است سال به پیدا کردن یک توسری خور و پول نقد.

و یک تیم ویژه و خارج از غرفه.

بهترین ارزش بازی است (تا حدودی) آشنا پیراهن

تورنتو رپتورز شبیه یک سال تعجب می کنم. لئونارد به آنها کمک کرد به عنوان و سپس به سمت چپ. NBA حکومت و تورنتو خود را از دست داد بزرگترین ستاره.

سپس رپتورز خیلی بی سر و صدا یکی از بهترین تیم ها در NBA. خود را 46-18 رکورد سوم شد و در لیگ. خود را خالص امتیاز بهره وری از 6.4 گره خورده بود برای سومین نه چندان دور از این مکان دوم لیکرز در 7.1 (دیگران بودند چشمگیر 10.7). و در اینجا زیبایی از رپتورز: شانس خود را برای برنده شدن در این عنوان هستند برای ششم در +2200.

رپتورز برنده 15 در یک ردیف و 17 18 در مدت کوتاهی قبل از فصل متوقف شد. آنها برنده چهار راه راست بازی درست قبل از بازی به تعویق افتاد. اگر شما باور در حرکت شما نیز آن را باور نمی حمل بیش از چهار ماه اما بازی که خوب است بیش از فقط یک لبخند داغ خط. رپتورز بدانند نقش و ترکیب مناسب انجام خواهد شد بیش از.

تنها دو تیم لیکرز و دیگران تا به حال یک راه بهتر ضبط. رپتورز لازم نیست که به در خانه را به نفع خود. به علاوه یکی دیگر از.

در حالی که NBA معمولا به ستاره های تعادل می تواند توجه بیش از حد به یاد داشته باشید 2004 پیستون? — و رپتورز باید پنج بازیکن به طور متوسط حداقل 16 امتیاز یک بازی است. و پاسکال Siakam بازی مانند یک ستاره در این فصل هر چند او هنوز رتبهدهی نشده است یک نام خانگی.

وجود دارد دیگر تیم های پایین هیئت مدیره که فریبنده است. بوستون سلتیکز باید این استعداد را اجرا و +1800. فیلادلفیا 76ers اگر Joel Embiid پست-همه ستاره شکستن موج حامل بیش از و او را در شکل بزرگ به ارزش یک نگاه +2500. وجود دارد خواهد بود بدتر شرط از لوکا Doncic گرفتن یک جهش بزرگ حمل و دالاس ماوریکس به عنوان در 30-به-1.

اما underrated رپتورز به نظر می رسد بهترین ارزش اگر شما فکر می کنم که راه اندازی مجدد این فصل می تواند منجر به هرج و مرج. آن خواهد بود بسیار جالب اگر احمقانه ترین فصل تا کنون به پایان رسید و با دفاع از شانزه در بالا دوباره.

بیشتر از یاهو ورزشی:

  • Steelers’ Tuitt: من نمی زانو زدن در طول سرود

  • بازیکن NBA هل عجیب و غریب, ویروس تئوری توطئه

  • هکرها پیش نویس انتخاب راند QB راجرز به نوشیدنی تکیلا

  • Haynes: طرفداران هرگز دیده یا شنیده این سمت از LeBron

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>