سرخپوستان’ بیبر روابط 66 ساله رکورد MLB قاضی هومر گسترش یانکی ها رگه

شین بیبر گره خورده است MLB رکورد strikeouts در یک کوزه’ دو شروع فصل به عنوان Cleveland Indians خالی دوقلوها مینه سوتا 2-0.

سرخپوستان پارچ بیبر زده از 13 مورد بیش از هشت نوبت برای الهام بخشیدن به کلیولند بسته از پیروزی در مینیاپولیس در روز پنج شنبه.

پس از قابل توجه 14 برابر Kansas City Royals در روز افتتاحیه بیبر مجموع 27 از دو گردش همسان رکورد توسط کارل اسپونر از بروکلین داجرز در سال 1954.

هر آمار بیبر همچنین اولین پارچ در لیگ آمریکا تاریخچه به 13-به علاوه strikeouts و صفر اجرا می شود مجاز در بازگشت به عقب شروع می شود در هر نقطه.

“من هرگز شده است که بسیاری از پانچ کردن پارچ به خصوص در آینده از طریق افراد زیر سن قانونی. این کتاب در من شد زمین برای تماس با این و آن. من ساخته شده برخی از تنظیمات به سال گذشته و شروع به دیدن برخی از نوسانات و نتواند” بیبر گفت.

در همین حال نیویورک یانکیز تمدید خط برنده شدن خود را پس از شکوه Baltimore Orioles 8-6 با تشکر از همه-ستاره مشت هارون قاضی.

قاضی ضربه بزرگ سه-اجرای هومر در بالای ninth inning به عنوان یانکی ها اصلاح شده منجر به دیدن خاموش و آرام در کمدن متری در بالتیمور.

این یانکی’ 18 پیروزی متوالی در برابر آرام به عنوان طبقه در نیویورک حق رای دادن خود را ارسال سومین پیروزی راست به بالا AL شرق.

Cabrera چند هومر بازی

میگل Cabrera ارسال شده 40 چند کبوتر بازی حرفه ای خود را و برای اولین بار پس از سپتامبر 2016. Cabrera از, ضربه, انفرادی, صفحه اصلی اجرا می شود در اولین و هشتم نوبت اما Detroit Tigers هنوز هم از دست 5-3 به Royals.

مسیحی Vazquez clubbed یک جفت homers به عنوان Boston Red Sox شکست متس نیویورک 4-2 به ماندن ،

فرشتگان در لس آنجلس از دست 8-5 به Seattle Mariners اما Shohei Ohtani شکست سه-اجرای هومر در نهم زمین باز یافته. Ohtani را 42nd حرفه ای خانه اجرا در MLB گره خورده است او برای پنجم-بیشتر توسط یک بازیکن متولد.

جیز استارت ریو مبارزات

خارج از فصل جذب Ryu Hyun-jin بود زدم با اتباع واشنگتن. تورنتو بلو جیز پارچ فقط در دوم خود را شروع و پس از پیوستن از لس آنجلس داجرز در چهار سال $80million معامله مجاز پنج اجرا می شود و نه بازدید در 4.3 نوبت به سری قهرمانان اتباع برنده 6-4. Ryu دوم شد و در لیگ ملی Cy جوان رای گیری سال گذشته اما دوران خود است و در حال حاضر 8.00.

Calhoun می گوید هیچ!

آریزونا دایاموند بکس حق fielder Kole, Calhoun – 2015 دستکش طلا برنده – تولید این خوب غواصی گرفتن در برابر داجرز که برنده 6-3.

پنج شنبه نتایج

اتباع واشنگتن 6-4 Toronto Blue Jays
Boston Red Sox 4-2 New York Mets
Cleveland Indians 2-0 دوقلوها مینه سوتا
Atlanta Braves 2-1 Tampa Bay Rays
Kansas City Royals 5-3 Detroit Tigers
New York Yankees 8-6 Baltimore Orioles
Los Angeles Dodgers 6-3 آریزونا دایاموند بکس
Seattle Mariners 8-5 لس آنجلس فرشتگان
San Diego Padres 12-7 San Francisco Giants
Chicago Cubs-Cincinnati Reds (به تعویق افتاد)

Red Sox در Yankees

AL رقبای Red Sox و یانکی ها را سر به سر در روز جمعه. Red Sox – سواری-به-عقب برنده – شروع خواهد شد با رایان وبر دور به یانکی ها که مقابله با اردن مونتگمری بر روی تپه در سری بازکن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>