Bryson DeChambeau در قوانین snafu در روز 1 در ممفیس: “این است آنچه در آن است’

MEMPHIS, Tenn. – برای دومین دوره متوالی مسابقات Bryson DeChambeau در بر داشت خود را در وسط یک فرد قوانین گلف درخواست و برای دومین دوره متوالی مسابقات نتیجه نداد به نفع او.

DeChambeau شد تلاش برای نزدیک کردن یک جامد دور باز روز پنج شنبه در WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی که درایو خود را در این par-4 هفتم سوراخ سمت چپ fairway و حل و فصل را به یک افتضاح دروغ در کنار یک درخت. پس از یک نگاه سریع در خود دروغ DeChambeau مشغول ذهن شروع به کار کرد.

“بنابراین وجود دارد تغییر رنگ خاک و من تو را دیدم یک زن و شوهر red مورچه ها وجود دارد و من فکر hmm لانه ممکن است به چیزی یا فلان چیز [امداد]” گفت: DeChambeau بود که 4 زیر برای این روز در زمان. “من خواسته [PGA Tour قوانین رسمی کن Tackett] و او مانند آن را به شما می دانید نوع خطر انداختن شما. و من فقط یک لانه.”

در یک گفتگوی طولانی دنبال کرد و Tackett در نهایت رد DeChambeau امداد از لانه. پس از پانچ فقط از سبز DeChambeau موفق به رسیدن به قرار دادن سطح با شات بعدی در راه خود را به شیطان دو-6.

WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی: Full-میدان نمرات | پوشش کامل

“من همیشه به احترام مقامات و برو, باشه, بدون موضوع, که خوب,” او گفت:. “آن را کمک نمی کند که من تا به حال واقعا بد دروغ هم من تا به حال دو شاخه تسلیم در بین توپ من. است آنچه در آن است.”

DeChambeau در یک وضعیت مشابه دو هفته پیش در دور دوم یادبود پس از ساخت ظروف سرباز یا مسافر از 15th سوراخ. پس از هدف قرار دادن دو عکس در خارج از مرزهای او پرسید که آیا او می تواند به یکی از توپ خود را که فقط در خارج از خارج از مرزهای مرز است. هنگامی که یک مقام رسمی حکومت است که او مجاز به بازی یک توپ را که در خارج از مرزهای او درخواست یک نظر دوم (Tackett) که او نیز درخواست او را رد کردند. DeChambeau ساخته شده 10 سوراخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>