بروکس Koepka شاخه هشت تحت 62 منجر به WGC St Jude دعوتی پس از گرفتن ضربه تند وشدید زدن در ‘بزدل’ رقیب


Brooks Koepa off the tee in Memphis - Brooks Koepka shoots an eight-under 62 to lead WGC St Jude Invitational after taking swipe at 'cowardly' rivals - SHUTTERSTOCK
بروکس Koepa توپ را روی گوه در ممفیس – بروکس Koepka شاخه هشت تحت 62 منجر به WGC St Jude دعوتی پس از گرفتن ضربه تند وشدید زدن در ‘بزدل’ رقبا – SHUTTERSTOCK

بروکس Koepka به یک یادآوری به موقع از گلف برجسته با هشت تحت 62 در جهان گلف قهرمانی رویداد در ممفیس در پنج شنبه شب. اما او نیز بیشتر نشانه ای است که او مایل به مهر کردن رقبای خود را خاموش و البته به عنوان به خوبی.

قبل از اینکه به آمریکا رفت و برای اولین بار او را دور از WGC St Jude فدرال اکسپرس دعوتی یک مقاله مجله به نظر می رسد که در آن Koepka متهم Bryson DeChambeau بودن “بزدلانه” در هنگام fronting تا به Koepka را caddie, به جای مقابله با گلف باز خود را.

حادثه اتفاق افتاده در اوایل این فصل پس از Koepka تا به حال با ابراز این نظر که او در جام رایدر تیمی بود که سریعترین در تور است.

گفت: “من به Bryson, ‘اگر شما یک موضوع رفتن آن می گویند چهره به چهره’,” Koepka گفت Golfweek. “من نمی باید به شما می خواهم, اما من می تواند به شما احترام بگذارند. من هرگز تا به حال یک مشکل با Bryson. من فقط فکر کردم که او آرام است. سپس وقتی که او رفت تا ریکی [الیوت Koepka را caddie] و او مانند ‘گفتن را به پیدا کردن من آن را می گویند چهره به چهره”.

“من فکر کردم که نوع oxymoron برای رفتن به ریکی. من فکر کردم این نوع بزدلانه اگر من صادق هستم. اما در همان زمان اگر او برای رفتن به می گویند که پس از آن من قصد دارم به رفتن و می گویند, “من اینجا هستم’.”

در یک فرانک در آن مصاحبه Koepka همچنین bashed پایین درک مشترک است که او توسط یک دوست نزدیک به داستین جانسون “است که از نسبت دمیده شده چرا که ما کار می کرد در همان ورزشگاه” – Koepka همچنین اظهار داشت که او متفاوت است و به هموطنان خود جوانب مثبت.

“گلف بازان نفرت رویارویی” Koepka گفت. “من نمی دانم آنچه در آن است, اما آنها ترس از آن است. با تعداد زیادی از بچه ها زمانی که آنها در آتش کسی آنها باید خود مدیر آتش آنها را به جای داشتن b—- برای انجام آن خود را. این مسخره است.”

چگونه اتاق قفل خواهد شد واکنش نشان می دهند به جهان هیچ 6 نظرات یک مسئله اگر چه Koepka اهمیتی نمی دهد. هر چه ظهور بیهوده گویی خود را به نظر می رسید به خوبی به پایان رسیده است. Koepka مدافع عنوان قهرمانی مسابقات در ممفیس بلکه دفاع از قهرمان هفته آینده USPGA قهرمانی در هاردینگ پارک که در آن او تلاش خواهد کرد برای تبدیل شدن به اولین بازیکن را به نفع خود سه USPGA strokeplay تاج در تاریخ است. پس از از دست رفته دو کاهش در آخرین سه رویدادهای این دقیقا همان چیزی است Koepka مورد نیاز است.

DeChambeau شات سه تحت 67 در حالی که Rory McIlroy اخراج سه-بیش از 73. پس از یک دامداری, باز, شمالی ایرلندی birdied دو سه سوراخ.

در ضمن هر کسی که فکر Miguel Angel Jimenez خواهد به سادگی به نوبه خود به شکستن رکورد خود را 707th رویداد در تور اروپا و قبول ستایش دیگران با یک جشن سیگار و یک کمدی کشش نمی دانند.

Miguel Ángel Jiménez — Miguel Angel Jimenez celebrates record-breaking 707th European Tour event in style - GETTY IMAGES
Miguel Ángel جیمنز — Miguel Angel Jimenez جشن شکستن رکورد 707th تور اروپا رویداد در سبک – GETTY IMAGES

در 56, Jimenez حاضر به بازی در نقش تشریفاتی گلف باز در قهرمان باز کنید و به جای قرار دادن در یک نمایش خیره کننده از دقت در جنگل آردن به ارسال هشت تحت 64 شامل هیچ bogeys.

اسپانیولی بود و تحسین بر 18 سبز در میدلندز محل توسط بسیاری از بازیکنان دیگر در حالی که امثال جک نیکلاس و Rory McIlroy ضبط کرده تصویری تجلیل و قدردانی شد که در طول بازی خود در دور در آسمان ورزش.

جاست تور چیده شده برای سام تورانس به بحث Jimenez در پایان دور از طریق یک لینک. “من بسیار افتخار از رکورد اما من نمی توانستم آن را داده اند به کسی که بهتر از” تورانس به او گفت. Jimenez است در دوم مشترک با میهن پابلو Larrazabal با دیگری اسپانیولی پیشرو. در تضاد کامل با Jimenez – که اولین تور شروع در سال 1983 Benson & Hedges اسپانیایی باز سباستین گارسیا رودریگز در rookie سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>