یانکی ها را بیشتر از تغییر برنامه شکست آرام 9-3

بالتیمور (AP) – اگر نیویورک یانکیز باید تنظیم در پرواز به یک تغییر ناگهانی در برنامه وجود دارد هیچ تیم آنها می خواهم به جای چهره از Baltimore Orioles.

بازی بیس بال, عجیب و غریب به فصل سطح دیگری از عجیب و غریب یکشنبه شب زمانی که نیویورک پا در میامی مارلینز و خراب مرگبار در خانه, درب بازکن, هدف قرار دادن سه خانه اجرا می شود به پشت right-hander Gerrit کول در یک 9-3 پیروزی.

اگر چه شرایط اطراف این یانکی ها-آرام matchup غیر معمول بود نتیجه این نمی شد. یانکی ها خود را ضرب و شتم AL شرق رقبا برای 17th, راست, زمان پس از 31 مارس 2019 و برای 16th پی در پی در کمدن متری.

آرام شد در ابتدا میله میله برای راه اندازی این خانه بخشی از مختصر 60-برنامه بازی برابر میامی اما Marlins دستور داده شد به یک وقفه پس از چند بازیکنان و مربیان قرارداد COVID-19 بیش از آخر هفته.

نیویورک برنامه ریزی شده بود به بازی فیلادلفیا در چهار شنبه اما فیلیز’ نجومی در انتظار قرار داده شد به عنوان یک اقدام احتیاطی به این دلیل که آنها میامی حریف در باز سری.

پس از لیگ اصلی بیس بال محوری یانکی ها و آرام با هم در حالی که مارلین و فیلیز بهبود می یابند.

“من فکر می کردم ما طرز فکر واقعا خوب بود,” New York مدیر Aaron Boone گفت: این تیم نیاز به تغییر جهت و بدون اطلاع قبلی. “من احساس می کردم که بچه های ما خوب بودند برای رفتن از شروع. گرفتن در اینجا در یک ساعت مناسب و معقول (سه شنبه) شب مهم بود.”

اين تبادل از کول که امضا به عنوان یک عامل آزاد در ماه دسامبر پس از یک بازی برای Astros.

کول (2-0) داد تا سه اجرا می شود و چهار بازدید در 6 2/3 نوبت را به نفع خود 18th مستقیم تصمیم شش کارل Hubbell رکورد رگه در 1930s. او شکست نخورده است در گذشته خود 24 شروع می شود.

در بازکن کول رفت و پنج نوبت در یک نفع واشنگتن است. در این یکی او در کنترل کامل تا متزلزل کمی در هفتم پس از شمارش زمین تحت الشعاع 100.

“من فکر کردم آن را یک گام بزرگ به جلو” کول گفت. “من همه چیز نسبت به گذشته شروع شده است.”

تعویض دنده از فیلیز برای آرام بود آسان تر ساخته شده توسط شکارچی Gary Sanchez هیچ غریبه ای به بالتیمور.

“ما تنظیم هست. Gary کمک بزرگی بود در این وضعیت” کول گفت.

پس از DJ LeMahieu homered خاموش آشر Wojciechowski (0-1) در بازی دوم زمین هارون قاضی و هارون هیکس هر دو رفت و در سوم برای 5-1 منجر شود.

“من فکر آشر از دست رفته محل با زمین” مدیر براندون هاید گفت. “هر سه نفر fastballs یا نه واقع. او توپ را به قاضی اما او خیلی قوی است.”

نتیجه دیگری بود یانکی ها فوران چاه نفت برنده بیش از بالتیمور. نیویورک به ثمر رساند تا 428 اجرا می شود در برابر آرام طی سه-plus, فصل, بالاترین مجموع در این رشته بیش از این طول برابر یک تیم است.

بالتیمور بازی بدون baseman کریس دیویس بود که در ballpark و “در دسترس نیست” با توجه به هاید. آرام نمی فاش تست مثبت برای COVID-19 و هاید نمی خواهد توضیح مشت زن غیاب.

دیویس تنها کسی نیست که از دست رفته از متری کمدن. بنابراین طرفداران هر چند این اولین بار نیست آرام در خانه و در خالی ورزشگاه. در آوریل 29, 2015, Baltimore, میزبانی جوراب سفید قفل ballpark را به دلیل ناآرامی ها در این شهر بیش از مرگ فردی, خاکستری, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس.

دوایت اسمیت جونیور homered برای آرام که تنها یک ضربه از طریق شش نوبت.

ما خود شما

یانکی ها تا به حال هرگز یک دیگر پیروزی برابر یک تیم در جاده ها و تسلط خود را آرام در حال نزدیک شدن شکستن رکورد نسبت. نیویورک جاده اجرا در برابر حوثی ها دو کوتاه از لیگ برتر از 18 برگزار بوستون در برابر یانکی ها از اکتبر 1911-ژوئن 1931.

رایگان عبور

بالتیمور پدرو سورینو شد دو بار به نام شکارچی را دخالت در اولین ورود اجازه می دهد دو یانکی ها برای رسیدن به پایه و منجر به یک کسب شده و اجرا شود.

مربی اتاق

یانکی ها: RHP Masahiro تاناکا (تصادم) برنامه ریزی شده است به فصل اولین بازی روز شنبه در برابر بوستون. او را پس زده بودن در سر با یک خط رانندگی در بازی شبیه سازی شده در جولای 5.

آرام: LHP جان بدان معنی است که انتظار می رود برای تحقق 10 روز مجروح لیست خود را به ظاهر اول از فصل پنج شنبه شب. به معنی آماده شد به اولیه خود را باز روز شروع آخرین هفته قبل از تجربه بازوی خستگی.

بعدی

یانکی ها: LHP J. A. Happ باعث می شود او فصل اولین بازی در سری آخر پنج شنبه شب. 37 ساله است و سه strikeouts کوتاه از 1500 برای کار خود را.

آرام: به این معنی بود 0-2 با 12.27 عصر در دو شروع می شود در برابر یانکی ها به عنوان یک تازه کار در سال گذشته است.

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>