فیلیپ رودخانه خرید به همه چیز او نیست قبل از تجربه

فیلیپ رودخانه ها شده است در اطراف NFL بلوک بیش از چند بار اما کارفرمایی هنوز تجربه برخی از چیزهای جدید در این offseason.

رودخانه ها است که حل و فصل به اولین اردوگاه آموزشی به عنوان یک عضو از کلت و آنها او را خواسته ایم و به ایجاد برخی از تغییرات به راه او با نزدیک شدن به بازی. سر مربی فرانک رایش و مدیر کل کریس بالارد گفت که رودخانه “متعهد” به چه Colts خواسته اند او را به تغییر در سفارش به “جسمی بهتر” در سال 2020 است.

“او فوق العاده ای درایو داخلی به یک هم تیمی برای برنده شدن به عنوان بهترین او می تواند” بالارد گفت: از طریق جیم Ayello از ایندیاناپولیس ستاره. “او تا به حال برای خرید به برخی از چیزهایی که ما در اینجا مواد مغذی و تمرین عاقلانه است که او هرگز تا به حال تجربه است. آن را متفاوت برای او, اما او را به خرید آن. عشق خود را برای بازی و فوتبال و هم تیمی های خود, آنها در حال رفتن به آن را احساس کنید و حتی بیشتر در حال حاضر است که او را در اینجا در ساختمان است.”

بارگیریها شده اند قاطعانه خود را در مورد اعتقاد به این که رودخانه راکی 2019 فصل نیست نشانه آن است که بهترین روز خود را در حال پشت سر او. آنها یک زن و شوهر از هفته دور از شروع به قرار دادن که به آزمون در این زمینه اما روشن است که آنها باقی می ماند متقاعد شده او به انجام آنچه در آن طول می کشد تا به آنها ثابت کند حق است.

فیلیپ رودخانه خرید به همه چیز او نیست قبل از تجربه در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>