OnePlus جوانه بررسی

با جوانه های جدید OnePlus است که به دنبال ایجاد یک چلپ چلوپ در بودجه بی سیم از earbuds بازار بسیار شبیه به این شرکت انجام با آن OnePlus Nord برای میانی گوشی های هوشمند بازار است. اما وان پلاس جوانه های کلی بهترین گزینه های خارج وجود دارد ؟ من صرف زمان با هر دو OnePlus جوانه و اپل AirPods (2nd gen) به منظور پیدا کردن در حالی که نگه داشتن در ذهن است که دومی در مورد هزینه $80 ،

طراحی و کیفیت ساخت

آن را کشش می گویند که این مورد از جوانه است به طرز مشکوکی شبیه به AirPods مورد. اگر چه جوانه ویژگی های بزرگتر و بیشتر گرد مورد عناصر طراحی بین آن و AirPods مورد یک به یک به خصوص اگر ما نگاه خود را به طرف عقب. دایره ای همگام دکمه فلزی لولا – این همه بسیار مشابه است. ما دیده ایم سهم ما از AirPods کلون در گذشته پس از این است که به سختی یک چیز جدید اما لازم به ذکر است که وان پلاس نیز برای AirPods طراحی بدون حتی سعی در پنهان کردن آن است.یک منطقه که در آن OnePlus جوانه’ مورد است که مهمترین آنها متفاوت است و آن مات. به نظر من آن را احساس می کند کمی grippier و به نظر می رسد حق بیمه بیشتر از پلاستیک براق در AirPods مورد.

واقعی از earbuds خود را ساخته شده از پلاستیک براق دوباره بسیار در طراحی شبیه به AirPods اما با ضخیم تر و کمی کوتاه تر ساقه. آنها همچنین باید بزرگتر راهنمایی که از ویژگی های منحصر به فرد, طراحی, عنصر – touch-sensitive “دیسک”.

وان پلاس می گوید آن “دیسک” در حال CD-الهام در طراحی و آنها قطعا نگاه خوب مسلما وان پلاس جوانه’ تعریف از ویژگی های. به طور پیش فرض “دیسک” را می توان مورد استفاده برای پرش آهنگ ها و پاسخ دادن به تماس های تلفنی با ضربه زدن یکی از آنها را دو بار یا فشار دادن و نگه داشتن بود.

از earbuds متناسب با صورت چسبیده به پرونده خود را با رضایت مغناطیسی ضربه محکم و ناگهانی و احساس هر گونه حق بیمه کمتر از اپل AirPods در این راستا است. وان پلاس جوانه earbuds نیز IPX4 splash-مقاوم در برابر چند مورد نیست. که امتیاز نیست و کاملا آنها را ضد باران, بنابراین بهتر است برای نگه داشتن آنها را دور از آب در دسترس نباشد.

اتصال به گوشی های اندروید و اپل

وان پلاس جوانه نیاز به یک گوشی OnePlus برای به روز رسانی نرم افزار و پیکربندی حرکات لمسی. آنها با این حال قادر به اتصال و استفاده با هر دو گوشی های هوشمند آندروید و آیفون از طریق بلوتوث 5.0. اولیه جفت شدن روند برای هر دو نوع از دستگاه های است که سریع و بی دردسر و من حتی پیدا OnePlus جوانه کمی سریعتر به جفت به آی فون من از AirPods.

آن را نیز قوی و قابل اعتماد اتصال بلوتوث به عنوان من قادر به راه رفتن به دور از گوشی من بدون احساس حتی جزئی جست و خیز. این مورد در هنگام استفاده از وان پلاس جوانه با هر دو آی فون 11 و Samsung Galaxy S20+.

اغلب اگر از earbuds شده اند نشسته در خارج از صورت خود را و من دوباره به استفاده از آنها نخواهد شد و هر دو شروع به بازی. تنها حق earbud خواهد موسیقی بازی تا زمانی که من باز کردن و بستن پرونده خود را و یا ضربه بزنید سمت چپ یک “دیسک” چند بار. این یک دلخوری و چیزی که در ذهن. این اتفاق می افتد زمانی که از earbuds نشسته بوده اند در مورد آنها خوشبختانه پس از آن به نظر می رسد بهترین برای همیشه قرار داده و آنها را در آن زمانی که از آنها استفاده نمی کنید.

در گوش مناسب و احساس

من دیده ام مردم شکایت در مورد عدم لاستیک راهنمایی در مورد کسانی که از earbuds که می تواند برای یک شل تر احساس فقیر سر و صدا لغو و به طور کلی بدتر صدا اگر آنها موفق به تناسب در یک فرد گوش. در مورد من اما از earbuds کاملا مناسب و هیچ مقدار از سر تکان دادن آنها را تکان دادن و حتی از راه دور. بنابراین من تجربه هر گونه کیفیت صدا یا نویز مسائل.

بیش از زمان, اما, earbuds,’ اندازه بزرگتر بود شروع به گرفتن قابل توجه تحریک کننده گوش من کمی. این AirPods قطعا کمی بیشتر راحت برای پوشیدن برای مدت زمان طولانی به دلیل راهنمایی های خود را کوچکتر هستند. در هر صورت اینها همه جزئی قولنج. آن ممکن است متفاوت از فردی به فرد اما در تجربه من, وان پلاس جوانه های مناسب و ایمن به گوش من.

کیفیت صدا و میکروفون

سوئیچینگ بین OnePlus جوانه و AirPods چپ من تحت تاثیر قرار یکسان آنها را صدا. هیچ صوتی جمع و جور کردن در اینجا با وجود جوانه’ قیمت پایین تر. صدا از OnePlus جوانه غنی است و روشن و کامل در حالی که جهان اطراف است به درستی سکوت با تشکر از جوانه’ بطور دنج قرار گرفتن مناسب و فعال نویز. باز هم اگر این مهم است به یاد داشته باشید که دیگران که سعی جوانه نیست که دقیق همان تجربه است. اگر جوانه ها اتفاق می افتد نه کاملا مناسب در گوش کیفیت صدا و نویز می تواند بدتر و بدون لاستیک راهنمایی برای انتخاب از شما نمی خواهد بود قادر به انجام هر چیزی در مورد آن.

باس در هر دو جوانه و AirPods در مورد مساوی – نه قوی اما خوب در حال حاضر. آن را بسیار کمی تمیز کننده و punchier در AirPods.

همه در همه, وان پلاس جوانه پیشنهاد چشمگیر صدا برای قیمت و فاکتور شکل. آنها باید برآورده کسی موسیقی و پادکست گوش دادن نیاز دارد تا زمانی که کاربران باید انتظارات معقول برای این فاکتور شکل. و جوانه ها می تواند بسیار بلند ساخت آنها قابل استفاده حتی در محیط های شلوغ و هواپیما ،

به عنوان میکروفون در وان پلاس جوانه های آن به اندازه کافی خوب است و می شود کار انجام می شود اگر چه صدای خود را نمی تواند روشن ترین و پر صدایی در پایان دریافت یک تماس تلفنی.

کنترل

همانطور که قبلا ذکر شد هر دو از earbuds از ویژگی های کمی حساس به لمس “دیسک” است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کنترل موسیقی خود را. اگر چه جوانه’ لمسی قابلیت می توان به پیکربندی از طریق یک گوشی OnePlus اگر شما یکی را نداشته باشند شما گیر با دو پیش فرض توابع. کسانی هستند – دو بار ضربه بزنید یک “دیسک” به جست و خیز یک آهنگ و یا آن را نگه دارید برای یک بیت برای پاسخ به یک تماس تلفنی. من دوست داشتم حداقل یک سوم ژست برای تکرار یک آهنگ و یا رفتن به یکی از قبلی است اما آن را بهتر از هیچ چیز است. به مکث موسیقی خود را, شما به سادگی یکی از جوانه ها را از گوش خود را. دوباره تنها با یک گوشی OnePlus شما می توانید پیکربندی دو حرکات لمسی به انجام اقدامات مختلف مانند توقف موسیقی و یا فعال کردن دستیار صوتی, بنابراین اگر شما خود را ندارد وان پلاس گوشی شما بهتر بود با اقدامات به طور پیش فرض.

آن بوده ام خوب اگر وان پلاس تا به حال یک برنامه اختصاص داده شده برای جوانه که از طریق آن هر کسی می تواند پیکربندی حرکات اما یک گله کوچک است که ممکن است در آینده است.

شارژ و عمر باتری

جوانه ها’ مورد ورزش USB نوع-C پورت سیمی شارژ با کمی بیش از یک ساعت به اندازه کافی به طور کامل شارژ مورد و جوانه. در جعبه خود نیز بسیار کوتاه قرمز کابل شارژ تا کاربران اندروید به احتمال زیاد فقط دوباره با استفاده از موجود خود گوشی کابل و شارژر برای آنها.

شما باید قادر به لذت بردن از حداقل دو روز کامل از موسیقی اگر نه بسیاری از بسته به اینکه چگونه اغلب شما در واقع با استفاده از جوانه. وان پلاس ادعا تا 30 ساعت عمر باتری در شارژ است و بدون اغراق. جوانه های خود را می تواند تا 7 ساعت در یک شارژ, اما هر زمان که شما آنها را در مورد خود آنها را شارژ و از آن می افزاید تا به فوق تا 30 ساعت.

باید به شما خرید OnePlus جوانه?

آیا شما نیاز به به طور کامل بی سیم از earbuds که به خوبی با قیمت مناسب و صدای خوب ؟ اگر پس وان پلاس جوانه های جامد را می توان انتخاب بیش از اپل AirPods و بسیاری از گزینه های دیگر. به خصوص اگر شما در حال حاضر در حال تکان دادن گوشی های هوشمند OnePlus شما حق انتخاب OnePlus جوانه. اما شما همچنین می توانید استفاده از آنها فقط خوب حتی اگر شما با آیفون و یا هر نرم افزار تلفن.

این قابل توجه چه OnePlus موفق به تحویل این قیمت نقطه و نشانه آن است که زمان آن رسیده است که به صورت کاملا بی سیم از earbuds شروع به گرفتن بیشتر مقرون به صرفه و قابل دسترس برای همه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>