جان لینچ ناراضی Raheem eagles report تجارت درخواست

Raheem eagles report کردم آنچه او می خواست. The 49ers renegotiated خود معامله این هفته با یک امضای جایزه و مشوق های است که می تواند دو برابر حقوق و دستمزد خود را از $2.875 میلیون در سال 2020 است.

اما راه به در حال اجرا به عقب رفت و در مورد آن نمی لزوما هیجان 49ers.

Eagles report رفت و با یک تجارت درخواست خود را از طریق عامل در اوایل ماه جولای.

“واکنش من بود,” چی کار می کنی ؟ بیا در حال حاضر'” لینچ گفت: این هفته در san francisco giants, از طریق اریک شعبه سان فرانسیسکو کرونیکل. “من خوشحال نیست.”

هر کس خوب است در حال حاضر.

Eagles report احتمالا با مصالحه و گرفتن پول بیشتر از یک سال پس از امضای سه سال تمدید. The 49ers احتمالا باید خوشحال eagles report که تا به حال یک فصل برک آوت در سال 2020 است.

Eagles report با عجله برای 772 متری به ثمر رساند و 10 touchdowns در فصل به طور منظم و افزود: 336 متری با پنج touchdowns در postseason.

“در حال حاضر, من عاشق Raheem و من عاشق خانواده اش” لینچ گفت. “گاهی اوقات خسته کننده در طول این [مذاکرات]. اما من یک بازیکن بنابراین من درک می کنم که شما صحبت نمی کند به طور مستقیم با یک بازیکن. شما در حال صحبت کردن با یک نماینده.

“و گاهی اوقات من فکر می کنم به دلیل وجود دارد که می تواند همه چیز از دست رفته در ارتباط است. آنچه که ما در نهایت آیا [در تجدید نظر در قرارداد خود را] ما همیشه برنامه ریزی در انجام به طوری که آن را خسته کننده است که آیا باید برای رد میکند. اما کولر سر حال به غلبه و ما تا به حال به درک که Raheem است که یک بازیکن بسیار مهمی برای تیم ما است.”

جان لینچ ناراضی Raheem eagles report تجارت درخواست در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>