جو کلی قهرمان ؟ بیشتر شبیه به یک منافق

بنابراین جو کلی یک قهرمان در حال حاضر به دلیل لس آنجلس داجرز مسکن از دست رفته الکس Bregman را از سر راه بیس بال و سپس مدرسه-حیاط goofed در کارلوس کوریا و روز بعد به حالت تعلیق در آمد برای هشت بازی در 60 بازی فصل.

هوستون آستروس نمی تواند آینده را از آن. آنها آموخته اند خود درس. آنها احتمالا در حال حاضر بسته بندی حلقه های خود را و ارسال آنها را به L. A.

“متاسفم. عشق الکس و بقیه fellas.”

این مهم آموزش لحظات. در بیس بال بد است به عنوان Astros شد توصیه شنبه شب در هوستون پس از ماهها صرف ، تقلب و سوم خود را baseman خیلی خوب ممکن است در نهایت بر روی پشت خود را و یا در مقابل اما در هر صورت در خاک, خونریزی از, سر, شاید, مرده, و بسیار پشیمان.

سپس همه بچه ها که می دانند چگونه باید بازی بازی می تواند به توافق برسند که او تا به حال آن را به آینده و بی اعتنایی به خاطر آنچه هستید شما میخوای انجام آن را تنها راه آن کار می کند بازی شده است که راه را برای همیشه و جهنم مرد نباید آن شناخته شده بود.

نقص عضو دیگر سوم baseman است به عنوان خوب به عنوان قهرمانی رژه. همه می دانند که. یا شاید آن را تصحیح تاریخ است. یکی از این دو است.

“سزاوار آن گفت:” سابق بزرگ اتحادیه در یک برنامه تلویزیونی غرفه شنبه بعد از ظهر.

شما بروید وجود دارد.

سخت است, لازم است درس. ساخته شده است که جو کلی انسان کامل برای این کار است.

Joe Kelly twisted his face into a dramatic pout after striking out Carlos Correa before Tuesday night's bench-clearing incident against the Astros. (Photo by Bob Levey/Getty Images)
جو کلی پیچ خورده خود را به صورت چشمگیر پوت پس از قابل توجه کارلوس کوریا قبل از سه شنبه شب نیمکت-پاکسازی حادثه در برابر Astros. (عکس توسط باب Levey/گتی ایماژ)

دیدن آن را نه فقط در مورد محتوای پیام, اما ایستاده از رسول. که فرد در این مورد جو کلی است که بهترین دریافت زمانی که او می آید از محل دانش است. محل اقتدار. محل همدلی. شده است در اطراف دیده می شود از آن همه است. و او یکی از آن حلقه های خود را.

این بهترین بخش است.

جو کلی است که می توانید با پرتاب یک fastball چیزی شبیه به یک صد مایل در ساعت انداخت یکی از کسانی که بیش و پشت الکس Bregman ، او شده بود و گوش دادن Bregman ممکن است شنیده ام این سخنرانی:

در این بازی باید نسبتا. در غیر این صورت وجود خواهد داشت عواقب. در تقلب در بازی بیس بالوجود دارد هیچ مردم بی گناه. کسی که دستور داده است که ابداع سیستم مردی که آویزان تلویزیون و یا سیمی دوربین. نه مردی که می دانستم که آنچه در زمین بود. نباید در این مرحله یا مربی در این نزدیکی هست که به تماشای آن اتفاق می افتد و که نیز بهره مند است. نه یک مرد که در محل باشگاه وانجمن از ستاره سوم baseman به میانه مسکن, چرا که آنها می دانستند و با آنها رفت و به آنها گفت: هیچ چیز و آنها بلعیده وجدان خود. آنها را به سرقت برده یک قهرمانی. آنها مجروح این بازی است.

که چه جو کلی fastball گفت: شنیده ام از ballyard در هوستون به گوشه ای در نیویورک است که این بازی را فراموش نکنید و این بازی را می بیند هر کس و هیچ بهانه ای وجود دارد.

چه ساخته شده است که fastball قهرمانانه نبود در آن آسیب می تواند باعث (قابل توجه به عنوان آن ممکن است) اما در همبستگی آن ارائه شده است. زیرا البته جو کلی زندگی کابوس است که آلوده قهرمانی لیگ تحقیقات که تحقیق و بحث و مجازات می آید که به عنوان laughably نور و هدایت. او ساخته شده 85 ظاهر برای Boston Red Sox در سال 2018 12 از کسانی که حضور در یک postseason به پایان رسید که در یک سری جهانی عنوان شده است.

بعد از آن کشف شد که کسانی Red Sox تا به حال فریب خورده. آن گفت: سریال های روز دنیا آلوده شد. که همه آنها از ستاره سوم baseman به میانه مسکن بهره مند بود. کسی که بود که بود پخش اتاق اپراتور. Red Sox از دست داد پیش نویس انتخاب کنید. در آن زمان همه را تکان داد, جو کلی در حال حاضر یک طفره زن برای $25 میلیون بیش از سه فصل است.

سپس در یک شنبه شب در ماه جولای سال 2020 نزدیک به سه سال پس از آستروس تا به حال فریب خوردن راه خود را به یک قهرمانی و دو پس Red Sox برنده شده بود به ایشان و حدود یک سال و نیم پس از هر دو پیدا شد به کمتر از رقابتی بکر جو کلی نگاه در الکس Bregman در نظر گرفته و سه-و-oh تعداد سه اجرا سرب و پایگاه های خالی.

این واضح بود که زمان را بریزید در این صورت از ریاکاری اما آن را در آغوش. تنها پس از آن خواهد Bregman که همه از Astros از سال 2017, درک پیامدهای رفتار گذشته خود را. روزی شاید آنها را در یک محل به تصویب همراه آن درس است. و سپس آنها را به یاد داشته باشید جو کلی. قهرمان.

بیشتر از یاهو ورزشی:

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>