چگونه برای تشویق NBA مورد علاقه خود را تیم تقریبا در اورلاندو حباب


در حال حاضر که MLB در نهایت شروع به توپ بازی بدون طرفداران NBA در حال آماده سازی برای راه اندازی مجدد آن فصل را با 22 از تیم های مقدماتی برای بازی در انزوا در اورلاندو و پیشبرد برگشتی.

در حالی که تیم بیس بال در حال لوله کشی در صدای جمعیت از MLB The Show و propping تا مقوا cutouts از طرفداران NBA در حال رفتن برای بیشتر همهجانبه و تعاملی رویکرد است که به ارمغان می آورد طرفداران نزدیک به تجربه بازی.

در اینجا چگونه شما می توانید نشان دادن قدردانی خود را برای تیم خود را از نیمکت خود را.

برنامه 1: NBA رسمی برنامه

از طریق NBA برنامه, شما می توانید برای تشویق تیم خود در طول بازی با یک شیر آب از یک دکمه. فقط برنامه را نصب کنید و به آن ضربه بزنید بیشتر (سه نقطه) دکمه به سمت راست از نوار پیمایش پایین و سپس ضربه “ضربه بزنید به تشویق.” در اینجا شما یک لیست از بازی های موجود برای تشویق با دکمه ضربه بزنید و ریشه همراه تقریبا. تشویق خواهد شد ارائه شده با گرافیک و جلوه های بصری در فیلم تخته در دادگاه در اورلاندو است.

علاوه بر این, NBA League Pass و NBA TV مشترکین برای دسترسی به “متناوب تغذیه با زاویه دوربین جدید, پیشرفته, گرافیک, گزینه های بازی در زبان و اثرگذارندهها خواستار بازی با تمرکز بر مناطق از جمله تجزیه و تحلیل, مد و موسیقی” با توجه به این لیگ انتشار اخبار.

  • نصب NBA رسمی نرم افزار: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

برنامه 2: توییتر

متناوب, شما همچنین می توانید به توییتر ارسال با تیم هشتگهای مشابه با تاثیر استفاده از NBA برنامه. بررسی تیم خود را از حساب رسمی توییتر به صورت رسمی هشتگ (کامل با آرم تیم emoji). نمونه های زیر نشان داده شده است.

  • نصب کامل نرم افزار نام: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

برنامه 3: Infinite

شاید به غم وغصه از مقامات امنیتی در درون دولت ایالات متحده طرفداران می توانید با شرکت در چالش بر Infinite با محتوای انتخاب شده برای نمایش در صفحه نمایش در این عرصه است. آن را مانند یک کنترل از راه دور جایگزینی برای بوسه افتاد!

تصویر از طریق مایکروسافت

برنامه 4: اسنپ چت

علاوه بر این یک واقعیت افزوده لنز در اسنپ چت با استفاده از این پلت فرم را به زمین انتقال تکنولوژی به پروژه یک نسخه مجازی از دادگاه در اورلاندو به فضای شخصی خود را.

این لنز در دسترس است در جولای 30, فقط در زمان برای فصل شروع مجدد در لنز چرخ فلک. بنابراین شیر صورت شکلک آیکون بر روی صفحه نمایش دوربین و به دنبال NBA آرم. شما نیاز به فضای کافی به عنوان مجازی دادگاه ارائه به دنیای واقعی در مقیاس. هنگامی که دادگاه قابل مشاهده است شما می توانید به اطراف نگاه کنید برای دیدن غرفه هدف و زندگی ماده مزین در دادگاه. صفحه نمایش ضربه بزنید و یک بسکتبال مستقل پرش کردن دادگاه خود به خود و به هدف است.

از آنجایی که این حمایت لنز در دسترس بودن آن خواهد شد به احتمال زیاد محدود می شود. یکی دیگر از لنز موجود برای جلوی دوربین در لنز اکسپلورر. در حالی که هنوز در لنز اکسپلورر شیر کشف آیکون و جستجو برای NBA. و یا شما می توانید اسکن Snapcode زیر و یا به دنبال این لینک به آن دسترسی داشته باشید.

تصویر از طریق ضربه محکم و ناگهانی

این لنز پروژه های مجازی نیوجرسی و کلاه به فرد خود را. این شروع می شود با کلی NBA راه اندازی مجدد ساز و برگ اما شما می توانید از طریق این تیم به نمایش های مورد علاقه خود را کیت.

با هر دو لنز ضربه بزنید دکمه شاتر برای گرفتن عکس و یا آن را پایین نگه دارید برای گرفتن یک ویدیو و سپس شما می توانید به اشتراک گذاری آن در اسنپ چت و یا ذخیره آن به رول دوربین خود را برای به اشتراک گذاشتن از طریق برنامه های دیگر.

برنامه 5: Microsoft تیم

شاید یکی از جالبترین گزینه نیز حداقل در دسترس است. NBA حامی Michelob فوق العاده دعوت 300 طرفداران بازی به مشاهده از راه دور جلسات از طریق Microsoft تیم با شرکت کنندگان پیش بینی شده بر روی 17-پا تصویری هیئت مدیره در این عرصه با استفاده از این پلت فرم را با هم حالت.

تصویر از طریق مایکروسافت

اگر شما می خواهید به نگاهی به شات خود را بازدید سایت مسابقه در تاریخ 30 ژوئیه را وارد کنید. اگر شما در مجازی حباب و سپس شما می خواهید برای دریافت مایکروسافت برنامه تیم برای شرکت.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

تصویر پوشش از طریق Tama66/Pixabay تصاویر و فایل های Gif با تامی Palladino/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>