حلقه و دعا: Showtime برای NBA آزمایش

این طرح به عنوان بی پروا آن را به عنوان گران قیمت ($170 میلیون حداقل). آن کشیده شده بود تا در تاریک ترین روزهای همه گیر که کمی شناخته شده بود و هیچ چیز خاصی به غیر از NBA متین تمایل به انجام همه چیز ممکن است تا پایان فصل از آن آغاز شده بود.

در حال حاضر در اینجا آن است که مجموعه ای را برای یک شنبه شب باز زنده از والت دیزنی جهان زندگی می کنند از NBA حباب زندگی می کنند از این, اجتماعی, ورزشی و علمی, آزمایش. این بخشی از hoops, بخش بازی های گرسنگی, بخش megastars و میلیونرهای عبور از انزوا و پینگ پنگ و قطب ماهیگیری.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

در حال حاضر در اینجا می آید نه فقط یک پلی آف NBA مثل هیچ کدام دیگر اما شاید بهترین فرصت برای عمده آمریکای شمالی ورزشی تیم به مرحله مشروع قهرمانی این سال است.

“این سال 2020” LeBron James گفت. “هیچ چیز طبیعی است در سال 2020 است. … زندگی شما می اندازد curveballs گاهی اوقات و آن را نه تنها چگونه شما رویکرد آن, اما چگونه شما آن را درک.”

حباب به نظر می رسد به کار شده اند وجود دارد صفر نتایج مثبت پس از حدود 350 بازیکنان شروع به ورود در جولای 7. به نگه داشتن آن است که راه وجود دارد مقدار زیادی از تکنولوژی ردیابی و حتی یک مدرسه قدیمی snitch خط, همه چیز طراحی شده برای محافظت در برابر جامعه گسترش و نوار-باشگاه بال مرغ.

که سلول ممکن است منجی که لیگ اصلی بیس بال لیگ ملی فوتبال و دو و میدانی نمی تواند و نمی خواهد که به عنوان آنها سعی کنید به کار در جامعه باز است.

A basketball court at the ESPN Wide World of Sports complex at Walt Disney World. (AP Photo/Tim Reynolds)
یک زمین بسکتبال در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهانی. (AP Photo/تیم رینولدز)

لیگ ملی هاکی که در شنبه شروع می شود همچنین دارای یک حباب و دو در واقع هر دو در کانادا که در آن ویروس است که تا حد زیادی تحت کنترل است. یک ملت با پراکندگی جغرافیایی ایالات متحده و جمعیت کالیفرنیا تقریبا همان مقدار از فعال موارد به عنوان دلاور. به طوری که بیش از حد به نظر می رسد امیدوار کننده است.

NBA حباب اول است اما شاید آن را باید. این اولین بار بود که به shut down در تاریخ 11 مارس پس از یوتا رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 و زمین لیگ, سپس ورزشی در همه جا و سپس ملت به عنوان یک کل را متوقف کند.

Gobert خواهد شد بازی در بازکن پنج شنبه, شاید جاست مقابل نیواورلئان و تقریبا قطعا در لیگ درخشان ترین ستاره slimmed پایین صهیون ویلیامسون.

پس از آن نبرد لس آنجلس: لیکرز در مقابل کلیپرز LeBron در مقابل Kawhi. این یک پیش نمایش از امکان فینال کنفرانس غرب که گرفتار جنوب کالیفرنیا هر دو تیم های همان مرکز استیپلز تنها به آن به طور بالقوه صحنه 2,500 مایلی شرق در یک قناری-زرد و جوانان مجموعه ورزشی با هیچ مشاهیر courtside.

این را نمی توان فقط در مورد ویروس های لیگ در تلاش است برای جلوگیری از وارد شدن به حباب, اما, اما همچنین در مورد پیام از فعالیت های اجتماعی آن است که در تلاش برای ارسال به خارج از آن. بسیاری اتفاق افتاده در جهان از مارس.

“Black Lives Matter” را رنگ آمیزی خواهد شد در دادگاه است. کشت از تایید پیام خواهد شد در پشت لباس. انتظار می رود که بازیکنان و مربیان) را pregame زانو که لیگ است اجتناب شود در گذشته است.

هیچ کس خواهد بود فقط خاموش کردن و دریبل.

در عمل دادگاه است که به شرح زیر باید خشمگین و سرگرم کننده اگر چه برای بازیکنان و مربیان به احتمال زیاد خسته کننده در زمان. فیزیکی تلفات و یک قهرمانی در اجرا که لیکرز هستند +250 مورد علاقه های شما — همان خواهد شد. روانی و عاطفی فشار بودن و دور از خانواده cooped در سخت و مقادیر اتاق هتل برای ماه ها در پایان خواهد شد.

“این به شما می دهد که احساس یک AAU تابستان اردوگاه” یوتا داناون میچل گفت. “شما می دانید به جز قرنطینه بخشی.”

بدون, برای, که برای حداقل دو تیم از کمپ نه به پایان خواهد رسید تا در سراسر Oct. 13.

به غیر از برخی از جوک ها در مورد مواد غذایی وجود داشته است و عملا هیچ شکایت ، لیگ درک بد اپتیک در آن است.

این ممکن است فریبنده باشد اما مطمئن نیست مشکلات. بازیکنان در سه لوکس هتل های دیزنی. در این حقوق هیچ کس می خواهد به شنیدن شکایات به هر حال. مانند LeBron گفت: نه تنها انطباق با قدردانی. این که چرا رسانه های اجتماعی شده است کامل از فیلم ها از رو باس و خرد قوطی های آبجو. زندگی به شما می دهد یک بیماری همه گیر شما با تشکر از آسمانها شما می توانید بازی را در تمام.

“من بسیار خوش شانس” گفت: میلواکی را Giannis Antetokounmpo. “… من آپارتمان در یونان زمانی که من جوانتر بود با چهار برادر بود راه کوچکتر از این مجموعه من در اینجا در هتل.”

رقابتی وجود ندارد راهکار برای ساخت این کار. هیچ نقشه راه برای موفقیت است. وجود استرس و آرام, اما, رفته است خستگی از سفر heckling جاده جمعیت و خواسته های خانواده است. شاید آن را صاف کردن.

“این سال 2020” LeBron گفت: بعد از عمل های اخیر. “آن را متفاوت از چشم انداز 20/20. آن است که روشن است. … آیا همان است که طبقه ما فقط آمد و آنچه ما در اینجا انجام دهید. و آن را به قفل در و متمرکز باقی بماند.”

این تیم است که در هر جنبه از بازی و در زندگی ممکن است آن را برد. ناراحتی ممکن است شایع.

بیشتر از همه این است که بسکتبال واقعی real رقابت های قهرمانی واقعی. اگر حباب دارای این خواهد بود 22-تیم 76-روز (حداکثر) بسکتبال دربی وحشی ترین احمقانه ترین مسابقات ورزشی است که تا کنون تصور می شد.

هیچ کس می خواست آن را در این راه. چه آنها جذاب است هر چند.

بنابراین دست و پنجه نرم کردن. حباب آماده است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>