نکات برجسته از تام بردی اولین Buccaneers عمل کمی سورئال

تام بردی در نهایت تمرین با Tampa Bay Buccaneers هم تیمی در یک مقام رسمی تنظیم یکشنبه و ما صادقانه: این عجیب و غریب بود به تماشا.

بردی سمت چپ میهن پرستان جدید انگلستان در آژانس رایگان بیش از چهار ماه پیش بود اما در عین حال به (رسمی) تمرین با تیم جدید خود را با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

که تغییر روز شنبه به عنوان Bucs افتتاح اردوگاه آموزشی و این تیم را با حساب های رسانه های اجتماعی مشتاقانه اسیر 42 ساله و کارفرمایی در عمل با باشگاه جدید خود.

که بردی به انجام آنچه او همیشه می کند در ماه جولای — پرتاب عبور می کند به او توهین آمیز مهارت بازیکنان در حالی که مربیگری آنها را در مسیرهای — اما در محل های مختلف از فاکسبرو برای اولین بار در 20 سال.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

آن را سخت به توجه اضافی پپ در بردی گام به عنوان او را از پارس کردن دستورالعمل ها و آگهی دریل برای Bucs مهارت گروه که میان با استعداد ترین در NFL بر روی کاغذ. از جمله مزایای یک شروع تازه بعد از دو دهه در انگلستان است.

عجیب و غریب نزد TB12 بازی برای تیم دیگری خواهد شد و حتی عجیب و غریبتر این سقوط زمانی که بردی در واقع طول می کشد جرقه بزند در بازی اکشن (و متصل با راب Gronkowski در یک درز مسیر).

تا آن زمان انتظار برای دیدن مقدار زیادی بیشتر توییتهایی مانند این را از شش بار قهرمان سوپر باول به عنوان او می شود به کرات برای سال 2020 های نجومی:

نکات برجسته از تام بردی اولین Buccaneers عمل کمی سورئال در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>