غول های رالی در Yastrzemski 2 ساعت پیاده روی با 7-6 برنده

سان فرانسیسکو (AP) — مایک Yastrzemski homered دو, دوم قوی, تک شات به McCovey یارو the ninth inning بلند کردن اجسام غول سان فرانسیسکو گذشته San Diego Padres 7-6 در شب چهارشنبه.

داناون سلنو تا به حال سه-اجرا اجرای خانه در هشتم و الکس Dickerson همچنین رفت و عمیق به عنوان غول بسیج به ضرب و شتم Padres که وارد بازی بهترین رکورد را در بیس بال.

“بازیکنان ما باید در واقع در مورد آن صحبت کردیم . این تیم پر از مبارزان” سان فرانسیسکو مدیر گیب Kapler گفت. “این کلمات خود را و به اعتقاد من آنها را زمانی که آنها صحبت کنید. آنها نشان داد که آنها می توانند پشت این واژه ها تا امشب.”

آن را در زمان یک آسانسور از غول اغل گاو یا حشم پس از استارت جانی کوتو بود زدم از بازی در چهارم.

دو نوسانات از Yastrzemski شد و حتی بیشتر محوری.

غول ازمایش کرده 6-3 با دو outs در هشتم قبل از محوری.

سلنو را تکان داد تا چیز با تساوی سه-اجرای blast off Padres مسکن کریگ Stammen.

پس از تایلر راجرز (1-1) کار می کرد, نهم Yastrzemski homered خاموش مت Strahm (0-1) در پایین زمین باز یافته به سان فرانسیسکو walkoff پیروزی. Yastrzemski همچنین homered پیشرو خاموش سوم.

Yastrzemski گرد, پایگاه, آیا درجه بالا-با سپاس پایه سوم مربی ران Wotus پس از آن ملاقات چند تیمی که احاطه شده خانه بشقاب و رقصید جدا از یکدیگر است.

“این عجیب و غریب بود. من نمی دانم چه به انتظار” Yastrzemski گفت. “بدیهی است که ما در حال تلاش برای انجام بهترین های ما برای ایمن ماندن و جلوگیری از تماس تا آنجا که ممکن است. گاهی اوقات در این وضعیت شما فقط باید به دنبال رهبری و همه کار درست انجام می دهند. ما فقط شروع به پریدن کرد در اطراف.”

Kapler تا به حال ستایش بالا برای جوان خود leadoff hitter وظیفه پس از آن.

“امشب لحظه ای مهم در Yaz حرفه ای,” Kapler گفت. “او فقط به نظر می رسد مانند یک بزرگ همه در اطراف بازیکن در حال حاضر. آن شروع به نظر می رسد مثل این است که Yaz است. او یک رهبر واقعی در محل باشگاه وانجمن نیز هست.”

سلنو به پایان رسید با یک حرفه ای-بالا چهار RBIs. براندون کرافورد اضافه شده سه بازدید برای سان فرانسیسکو.

مانی ماچادو و ترنت گریشام homered برای سن دیگو.

از دست دادن مانع Padres بودند که خود را به ورزشی, زرق و برق متناوب pinstriped جاده کشباف از گسترش خود را شروع و از سال 1997.

“این یک لطمه می زند امشب” سن دیگو مدیر Jayce Love گفت. “ما تا به حال بچه ها در وجود ما می خواستیم. خط پایین شما رو به پایان است. شما اجازه دهید یک تیم چسبیدن به اطراف و چیزهایی مثل امشب اتفاق می افتد. ما احساس خوب با کریگ در دولت هشتم و در تلاش برای گرفتن توپ به (نزدیک کربی یاتس). آن را فقط کار نمی کند امشب.”

بحران توسط سن دیگو اغل گاو یا حشم خراب عمدتا قوی شروع شده توسط Chris Paddack. حق دست داد تا دو اجرا می شود در پنج بازدید, زده از شش و نمی پیاده روی خمیر بود اما هنوز هم نا امید توسط خود تفرج.

“من متوجه اوایل من نیست که من بهترین چیز” Paddack گفت. “من قادر به بیرون رفتن وجود دارد و رقابت نبرد. من نگه داشته و ما در این بازی به عنوان طولانی به عنوان من می توانم.”

کوتو به حال خسته کننده تفرج است که تا به حال جانبازان پارچ لعن خود را در حالی که راه رفتن در میدان پس از اجازه می دهد ماچادو دو اجرای هومر در سوم.

کوتو رو به دردسر دوباره در چهارم شد و پس از انجام ادوارد الیورس’ دو از RBI تک. دو مورد بعد گریشام homered کردن مسکن شان اندرسون به قرار دادن Padres تا 6-2.

ماچادو, گریشام و الیورس تا به حال دو بازدید هر کدام.

کوتو مجاز چهار اجرا بر روی چهار بازدید با سه پیاده شد و به نام برای بلک خود را برای اولین بار پس از 2017.

دو در دو

غول مسکن تایلر اندرسون داد تا بازگشت به عقب راه می رود به الیورس و فرناندو Tatis جونیور در هشتم. هر زمان او بی درنگ برداشت دونده کردن پایه اول.

هیچ وقت برای صبر

غول تازه کار چادویک Tromp ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین پشت صفحه. با یک پارچ مانند کوتو که نقطه انتشار تغییرات تقریبا هر زمین که می تواند یک کار چالش برانگیز است. اما Kapler احساس او تا به حال هیچ چاره ای به دلیل تایلر Heineman نیاز به یک استراحت.

مربی اتاق

Padres: Paddack بررسی شد به طور خلاصه توسط یک تیم مربی پس از در نظر گرفتن یک خط رانندگی توسط کرافورد در نزدیکی مچ دست خود را در دستکش خود را به دست. توپ نزدیک زدم Paddack دستکش ، . 1B اریک Hosmer بود اواخر ابتدا دوباره برای یک غیر COVID مربوط به بیماری با توجه به تیم.

غول: 1B براندون کمربند (راست التهاب تاندون آشیل) و 3B اوان Longoria (راست مايل فشار) در حال انتظار برای آمدن مجروح لیست پنج شنبه.

بعدی

سن دیگو RHP Dinelson Lamet (1-0, 1.80) می رود برای دومین پیروزی فصل خود در سری آخر پنجشنبه. Lamet تا به حال هشت strikeouts در پنج نوبت در برابر دایاموند هفته گذشته است. RHP کوین Gausman (0-0, 4.50) را اولین شروع خود را برای سان فرانسیسکو.

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/tag/MLB و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>