غول ضرب و شتم داجرز 3-1 به دست آوردن تقسیم فصل باز سری

لس آنجلس (AP) — Mauricio Dubon طور خاص به صفحه اصلی رفتن به آینده به اجرا در ششم زمین باز یافته و غول سان فرانسیسکو ضرب و شتم لس آنجلس داجرز 3-1 یکشنبه شب.

غول به دست آورد یک تقسیم از چهار بازی از سری بازی های تحت مدیر جدید گیب Kapler برای باز کردن کوتاه فصل پس از داجرز در زمان این دو برای اولین بار توسط یک ترکیب نمره 17-2.

“چند بازی بودند بدون شک درهم و برهم و این بازی به همان اندازه پاک” Kapler گفت. “که نشانه خوبی است. آن را نشانه ای از یک تیم است که می توانید تنظیمات را.”

داجرز چپ پایگاه های لود شده در هشتم از جمله پتانسیل گره زدن و رفتن پیش اجرا می شود و پس از Kiké هرناندز مبتنی است. جاستین ترنر و کودی Bellinger به حال back-to-back, تک آهنگ, این تیم برای اولین بار بازدید متوالی در بازی.

در نهم لس آنجلس تا به حال بالقوه مقید اجرا در صفحه هنگامی که ترور Gott زده از حداکثر Muncy برای کسب صرفه جویی در back-to-back, بازی برای اولین بار در زندگی حرفه ای او.

لس آنجلس موفق پنج اجرا می شود بیش از نهایی دو بازی از این سری است.

“شما فقط کردم به دادن اعتبار برای آن دسته از بچه ها. آنها همسان واقعا خوب” مدیر دیو رابرتز گفت. “آنها انجام یک کار خوب پیدا کردن راه هایی برای ابتدا اجرا می شود.”

داناون سلنو چراغ خاموش ششم با زمین زیر کشت تک. او رفت و برای دوم در خرج کردن hitter وظیفه پابلو Sandoval تک و گل در Dubon تک به چپ میدان جامعی که یک 0-for-10 ترمز دادن غول 2-1 منجر شود.

سان فرانسیسکو اضافه شده یک اجرا در هفتم در سلنو تک که به ثمر رساند دارین Ruf که راه می رفت و در سرقت دوم. Dubon شده در دو تیم سه اجرا می شود.

“رفتن به این بازی خیلی خیلی کم احتمال” Ruf گفت: سرقت یک پایه. “این یک وضعیت خوب به (سرقت) چون (پدرو) Baez نوع آهسته به صفحه اول زمین چیزی برای از دست دادن با دانی تا کنید و سعی کنید به در به ثمر رساندن موقعیت و چیزی اتفاق می افتد. او واقعا کلاچ و سوار من.”

Ruf نقل مکان کرد و از پایه اول به سمت چپ میدان در ششم و گرفتار کوری Seager را در پرواز در حالی که در حال اجرا به داجرز’ اغل گاو یا حشم دروازه و وادار کردن آن را باز کنید. در سوم Ruf را RBI واحد از آن ساخته شده 1-0.

داجرز بسته بازی 1-در سومین روز Bellinger اولین RBI فصل دو-out تنها در اولین گام از درو Smyly.

Wandy پرالتا (1-0) رو برد با یک بدون گل زمین باز یافته امداد.

Brusdar Graterol (0-1) در زمان از دست دادن اجازه می دهد دو بازدید و یک اجرا در یک سوم از زمین باز یافته.

Smyly داد تا یک اجرا و چهار بازدید در 3 1/3 نوبت اول خود را شروع و پس از تبادل نظر در امداد رسانی در روز پنج شنبه. او زده از دو راه می رفت و یک.

داجرز استارت خولیو Urías مجاز یک اجرا و پنج بازدید در پنج نوبت. او زده از سه راه می رفت و سه.

کنلی Jansen بازنشسته سمت در نهم خود را در فصل اولین داجرز.

KERSHAW به روز رسانی

داجرز آس کلیتون Kershaw انداخت 15 رزین کردن یک تپه و آن را به خوبی رفت رابرتز گفت. این چپ دست همان چیزی را انجام دهد روز سه شنبه در هوستون. رابرتز انتظار Kershaw در مجروح لیست با بد پشت خود را به فصل اولین زمانی که این تیم در آریزونا از 30 جولای تا آگوست ، 2.

نازکن KAPLER

Kapler نمی خود را آشکار استارت برای دوم یا سوم بازی از سری تا ساعت قبل از. این بود تا سری آخر روز یکشنبه که استارت Smyly نام منتشر شد و قبل از زمان بازی. Kapler تبدیل متعارف پس از بازی گفت: Jeff Samardzija شروع خواهد شد در روز سه شنبه خانه بازکن و جانی کوتو را تپه روز شنبه. Samardzija به نظر نمی رسد در برابر داجرز با وجود اینکه پیش بینی شماره 2 استارت. 35 سال right-hander شد 11-12 با 3.52 عصر آخرین سال است.

خبر خوب

داجرز جزئی اتحادیه کانر جو سرطان رایگان پس از مبتلا به سرطان بیضه در ماه مارس, عامل, جان Boggs توییتی یکشنبه. 27 ساله بود غیر فهرستی invitee به بهار آموزش در آریزونا زمانی که او در بر داشت. جو به حال 15 صفحه ظاهر برای غول های سال گذشته است. با داجرز’ Triple-A تیم او ضربه .300 با .929 OPS, 15 خانه اجرا می شود و 68 RBIs.

در صورت خود را

داجرز فن Austin Donley از Hermosa ساحل نگه داشتن یک چشم بر روی ایمیل های خود پس از برش مقوا نزدیک کردم شماری از ویل اسمیت را اجرا کنید. Donley و پدر او خریداری cutouts در خانه جدید اجرای کرسی ها در سمت چپ میدان غرفه برای $299 هر یک از طرفداران مجاز نیست در بازی های. Donley توییتی در اسمیت در روز شنبه و خواست اگر او به نگه داشتن توپ. “با عرض پوزش من در زمان خود سر” اسمیت پاسخ داد: با استفاده از سه شادی emojis در حالی که درخواست Donley برای رسیدن به او به طوری که او می تواند “قلاب آن را برای شما.”

بعدی

غول میزبان سن دیگو در خانه خود بازکن شنبه. داجرز سفر به هوستون به بازی بازی های Astros روز سه شنبه در یک بسیار پیش بینی مسابقه برگشت از 2017 جهان سری مگر بدون فن. RHP واکر Buehler شروع خواهد شد برای داجرز که فراموش نکرده اند غیر قانونی ثبت نام سرقت مرتکب Astros سه سال پیش.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>