دریافت دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در ایکس باکس سری X عناوین با Snapchat لنز برای Halo بی نهایت سرنوشت 2 و بیشتر


مایکروسافت و سونی در حال چیدن برگ رسیده تنباکو خود پمپ های تبلیغاتی به اعتیاد به مواد مخدره مربوطه خود را نسل بعدی کنسول های بازی ایکس باکس سری X و پلی استیشن 5 که هر دو در حال برنامه ریزی به موقع برای سال 2020 فصل تعطیلات.

سابق است داوطلب خدمت سربازی به کمک اسنپ چت و آن واقعیت افزوده گودال ماسهبازی برای جلب توجه به خود ایکس باکس سری X عناوین.

در اینجا چگونه شما می توانید پیش نمایش Halo بی نهایت سرنوشت 2: فراتر از نور و بیشتر با Snapchat لنز.

مرحله 1: نصب و یا به روز رسانی اسنپ چت

شما نیاز به نصب Snapchat برنامه اگر شما می خواهید برای شرکت. متناوب, شما می توانید دسترسی به این در تاریخ تجارب از طریق Snap Camera برنامه دسکتاپ اما این راهنما به تمرکز بر روی تلفن همراه روند.

اگر شما در حال حاضر Snapchat برو جلو و به روز رسانی آن است. در حالی که این تجربیات به نظر نمی رسد به هر اهرم به تازگی منتشر شد ویژگی های این فقط یک تمرین خوب به هر حال برای اطمینان از یک تجربه خوبی گرد. برای مثال اگر شما در اندیشه شما بهره مندی از عمق API ادغام با اسنپ چت.

مرحله 2: اسکن Snapcodes

اگر شما در حال خواندن این مطلب را از روی دسکتاپ خود باز کنید این نرم افزار به دوربین و سپس مدت طولانی فشار دهید برای فعال کردن قابلیت اسکن. سپس دوربین را به یکی از Snapcodes زیر برای باز کردن قفل AR تجربه آن را نشان دهنده.

تصویر از طریق ضربه محکم و ناگهانی

اگر شما در حال خواندن این, از دستگاه تلفن همراه خود را و یا شما را به ضربه محکم و ناگهانی با دوربین نصب شده فقط شیر یکی از لینک های زیر برای باز کردن لنز در اسنپ چت.

در هر صورت شما روبرو می شوند یک جعبه گفت و گو. شیر “باز کردن” را فشار دهید برای ادامه.

مرحله 3: ضربه محکم و ناگهانی و به اشتراک گذاری

با لنز راه اندازی شد به Snapchat دوربین اثر بارگذاری خواهد شد فورا. به همه این تجارب همه جای دوربین را اسکن چهره در نمای جلوی دوربین و پوشش محتوای AR تقریبا بلافاصله.

ضربه بزنید دکمه شاتر به ضربه محکم و ناگهانی یک عکس و یا نگه داشتن آن را به ضبط یک ویدیو از تجربه. از آنجا شما می توانید به اشتراک گذاشتن عکس خود و یا تصویری در اسنپ چت توسط چاپ و نشر آن را به یک داستان و یا ارسال آن به دوستان از طریق چت و یا شما می توانید آن را ذخیره کنید به رول دوربین خود را برای به اشتراک گذاشتن از طریق برنامه های دیگر.

تکرار مراحل 2 و 3 به ادامه در حال اجرا از طریق تجارب موجود شما می خواهید را به تصرف خود.

برخی از اثرات چند صحنه یا فعال هستند با حرکات صورت پس از روی صفحه نمایش ضربه بزنید و یا باز کردن دهان خود را به آنها را آغاز کند اگر دستور به انجام این کار. بسیاری از لنزهای همچنین اهرم Snapchat پس زمینه تقسیم بندی تکنولوژی که قرار دادن یک مجازی پس زمینه در پشت شما در حالی که دیگران را نیز به جای جلوه های ویژه در مقابل از شما.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با تامی Palladino/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>