ویرایش ویدئوها با استفاده از این محصول, فیلتر و ابزار تنظیم در آی فون خود را برنامه عکس


شروع در iOS 13 اپل معرفی کاملترین مجموعه تصویری-ابزار ویرایش برای عکس های خود را برنامه. اکثر ابزارهای ویرایش شد تنها در دسترس برای تصاویر در iOS 12 و اما در iOS 13 وارد زمین بازی اجازه می دهد تا حتی یک تازه کار به نیشگون گرفتن و کشیدن ویدئوها مانند یک حرفه ای قبل از به اشتراک گذاری.

قبل از iOS 13 ساخته شده است در عکس برنامه برای آی فون تا به حال ارائه شده یک مجموعه گسترده ای از تصویر-ابزار ویرایش. این نه تنها شامل توابع ضروری از قبیل خودکار-افزایش برداشت صاف کردن و استفاده از فیلترها و, اما آن را نیز تا به حال بیشتر از ابزارهای قدرتمند برای تنظیم روشنایی و رنگ. ویدئوها از سوی دیگر می تواند تنها کمرنگ شود.

تا همه چیز را بدتر اگر شما با استفاده از iCloud عکس, شما می توانید تر و تمیز فیلم اصلی در نسخه های iOS. از این رو یک کپی دوم از ویدیو تا به حال ساخته شود, به هم ریختن کتابخانه خود را و در نظر گرفتن ارزش ذخیره سازی ابر.

عکس پسوند برنامه کمک به پر کردن شکاف از جمله Apple iMovie که فعال پیرایش کلیپ اصلی, از بین بردن, صوتی, اضافه کردن فیلتر و اضافه کردن متن و موسیقی به ویدئو. حتی با پسوند هیچ چیز تا کنون آمد در عکس است که به عنوان قدرتمند و آسان برای استفاده به عنوان آنچه که اپل ارائه شده برای تصاویر — تا زمانی که iOS 13.

با iOS 13 و بعد از ویدئوها در حال حاضر دسترسی به تقریبا همه از همان ابزار ویرایش قدرتمند تصاویر از جمله ویژگی های جدید فقط برای ویدئوها برای حذف صدا. جدید ابزار کار سراسر همه نوع از ویدیو تا و از جمله 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه و slo-mo کلیپ در 1080p در 240 فریم در ثانیه. بسته به نوع از فیلم های شما ویرایش شما ممکن است در نهایت قادر به خندق شخص ثالث ویراستاران فیلم که شما با اتکا در گذشته است.

شروع به ویرایش یک ویدیو

برای شروع با استفاده از تصویری-ابزار ویرایش در iOS 13 و بعد عکس را انتخاب کنید, فیلم شما می خواهم برای ایجاد تغییرات به ضربه بزنید ، سپس روی آبی “ویرایش” را فشار دهید در سمت راست بالا. پس از ویرایش با استفاده از هر یک از ابزارهای ذکر شده در زیر شیر زرد “انجام شد” را فشار دهید تا تغییرات را ذخیره کنید. سفید “لغو” را فشار دهید حذف تمام ذخیره نشده ویرایشهای.

در iOS 13.3 و بعد از آن, هنگامی که شما ضربه “انجام” شما باید انتخاب بین “ذخیره ویدئو” یا “ذخیره ویدئو جدید کلیپ.” سابق می نویسد: بیش از فایل فعلی (هر چند شما می توانید با برگرداندن هر گونه تغییر) در حالی که دومی ایجاد یک نام تجاری جدید است. برای برخی از این دلیل, iOS 13.0 از طریق iOS 13.2.3 حذف کلیپ جدید گزینه در دسترس است که در قبلی نسخه های iOS.

ویژگی 1: تر و تمیز تصویری (iOS 5 و بالاتر)

فقط در 12 iOS و نسخه های قدیمی تر شما می توانید تر و تمیز ویدئوها از هر دو شروع و پایان. به اصلاح برخی از فیلم را از ابتدا بکشید فلش سمت چپ از جدول زمانی به سمت راست. هنگامی که شما شروع به کشیدن آن بخش از تصویری شدن است خاکستری رنگ و بقیه زرد رنگ برجسته. پیش نمایش تنظیم خواهد شد به قاب زیر انگشت خود را برای کمک به شما در ارزیابی که در آن برای متوقف کردن. تکرار با راست تر و تمیز به پایان است.

ویژگی 2: حذف صدا (iOS 13 و بعد از آن)

اگر وجود دارد در زمینه ساخت و ساز سر و صدا در محیط پچ پچ از یک محل عمومی و یا دیگر منحرف برای تلفن های موبایل در ویدئو های خود را در iOS 13 اجازه می دهد تا شما برای جلوگیری از آن. در حالی که وجود دارد هیچ راهی برای تنظیم حجم سطوح یا کاهش نویز پس زمینه شما می توانید حذف صوتی در دسترس نباشد. شیر بر روی زرد آیکون بلندگو در بالا سمت چپ. هنگامی که آن را به رنگ خاکستری با یک خط از طریق آن آهنگ های صوتی را ناپدید می شوند پس از ذخیره فایل.

ویژگی 3: محصول و چرخش (iOS 13 و بعد از آن)

IOS اپل 13 به ارمغان می آورد چندین ابزار جدید برای تغییر شکل خود را ویدئوها از گزینه های اساسی مانند کشت و چرخش به ابزارهای پیشرفته تر مانند انعکاس و حملات. برای دسترسی به این ویژگی های جدید را انتخاب کنید, محصول, نماد, آخرین آیکون در نوار ابزار.

1. محصول

به طور پیش فرض شما خواهد محصول در واحد زمان شکل گرفتن یک دسته گوشه ای از ویدیو و کشیدن به سمت داخل و تکرار برای گوشه دیگر تا زمانی که آن را نابود و لگدمال به شهوت و میل خود را. شما همچنین می توانید خرج کردن و زوم بر روی تصویر برای انتخاب یک محصول جدید در منطقه است.

ضربه زدن بر روی آیکون در کنار حذف خواهد شد اجازه می دهد تا شما را به قفل نسبت به انواع گزینه ها یا در منظره یا پرتره نمایش. این خدمات عبارتند از نسبت ابعاد اصلی مربع, 9:16 (یا 16:9), 8:10 (یا 10:8), 5:7 (یا 7:5), 3:4 (یا 4:3), 3:5 (5:3) و 2:3 (یا 3:2). هنگامی که قفل شده است, کشیدن یک گوشه را حفظ نسبت ابعاد در محل شما هنوز هم می توانید خرج کردن به زوم برای تغییر منطقه محصول به عنوان به خوبی.

شما می توانید “تنظیم مجدد” محصول اگر نمی خواهید تغییرات خود را چیزی است که به خصوص مفید هنگامی که واحد برداشت. و شما می توانید نسبت آیکون دوباره به بازگشت به دیگر ابزارهای ویرایش.

2. چرخش

در بالا سمت چپ ضربه بزنید مربع آیکون با یک منحنی arrow خود را به گوشه چرخش تصویری. هر بار که شما آن را لمس کنید این ویدئو را تبدیل 90 درجه جهت عقربه های ساعت.

3. تلنگر

هنگامی که شما در حال گرفتن selfie با آی فون خود را — یک عکس و یا عکاسی از خود ویدیو — پیش نمایش باعث می شود آن را به نظر می رسد مانند شما به دنبال یک آینه اضافه کردن مدرک آشنایی پس از آن را چگونه شما به احتمال زیاد همیشه خودتان را ببینید. اما هنگامی که شما یک عکس یا ویدیو selfie نتایج بدبختانه برای نشان دادن آینه نقطه نظر. به عبارت دیگر چه کسی دیگری را ببینید شما را در فرد بسیار مفید است چون متون و نمادها به نظر می رسد که آنها باید به جای عقب مانده است.

با این حال, اگر شما می خواهم به جای فیلم عکاسی ظاهر می شود که شما آن را به ضرب گلوله شما می توانید تلنگر آن را به عقب. برای انجام این کار ، روی ضربه بزنید آیکون است که به نظر می رسد مانند یک تقسیم مثلث با دو طرفه کلید در بالای آن است.

چرخش و تلنگر در عمل است.

4. مستقیم

در زیر تصویری (در جهت عمودی) و یا به سمت راست آن (در چشم انداز) شما نگاه کنید به “راست” ابزار که نماد یک دایره با یک خط افقی از طریق آن در حال حاضر انتخاب شده است. حرکت کشویی به سمت چپ یا راست به نوبه خود تصویری در هر نقطه از منفی زاویه 45 درجه به مثبت زاویه 45 درجه.

برای تنظیم مجدد اثر یا حرکت کشویی به عقب که در آن نقطه کوچک سفید است شیر اثر آیکون (که گذشته خود را حفظ زاویه در مورد شما می خواهید برای رفتن به عقب) و یا شیر “تنظیم مجدد” تا بالا.

5. انحراف

بعد به “راست” را فشار دهید دکمه برای “عمودی” و “افقی” کج. عمودی یکی است یک ذوزنقه با یک خط عمودی از طریق آن در حالی که افقی یک ذوزنقه با یک خط افقی از طریق آن. با استفاده از نوار لغزنده یا انحراف چشم انداز تصویری به صورت عمودی یا افقی.

یک مثال از زمانی که این می آید در دستی خواهد بود اگر شما می خواهید به تقلید از ستارگان باز خزیدن بر روی صفحه نمایش متن البته به میزان کمتر.

برای تنظیم مجدد اثر یا حرکت لغزنده بازگشت به جایی که نقطه های سفید کوچک در حال شیر اثر آیکون (که گذشته خود را حفظ زاویه در مورد شما می خواهید برای رفتن به عقب) و یا شیر “تنظیم مجدد” تا بالا.

راست و انحراف در عمل است.

ویژگی 4: اضافه کردن فیلتر (iOS 13 و بعد از آن)

شما هم اکنون می توانید اضافه کردن برخی از استعداد به فیلم های خود را با یکی از نه فیلتر که گزینه های مختلف از کسانی که ارائه شده توسط iMovie عکس های فرمت که دارای ده فیلتر های اضافی شما می توانید در بالا از امکانات جدید در iOS 13.

برای رسیدن به فیلتر ضربه بزنید فیلتر آیکون (سه تداخل محافل) در نوار ابزار. یک سری از تصاویر بند انگشتی ظاهر خواهد شد برای هر یک فیلتر است که شما می توانید چرخه را از طریق. هر تصویر نشان می دهد یک پیش نمایش سریع از آنچه که آن را مانند نگاه در زمان فریم از ویدئو. این فیلترها عبارتند از:

 • واضح: روشن تصویری و لهجه های برجسته نیز وجود دارد که رنگی گرم و زنده خنک گزینه به تصویری از یک رنگ زرد یا آبی tine بود.
 • نمایشی: سياه ویدیو و لهجه سایه. همچنین شامل چشمگیر گرم و چشمگیر سرد گزینه های.
 • مونو Silvertone و نویر: مختلف, سیاه و سفید اثر است.

علاوه بر این هر فیلتر دارای یک نوار لغزنده زیر برای تغییر نحوه شدید فیلتر شما اجازه می دهد برای تنظیم آنها را حتی بیشتر.

ویژگی 5: تنظیمات (iOS 13 و بعد از آن)

IOS اپل 13 به ارمغان می آورد تقریبا تمام تصویر تنظیم گزینه های به عنوان به خوبی. تنها یکی از دست رفته است “درخشش.” برای رسیدن به تنظیمات ضربه بزنید بر روی آیکون تنظیمات (دایره ای شماره گیری با نقطه در اطراف آن) در نوار ابزار.

گزینه اول خواهد بود “خودرو” افزایش (گرز سحر و جادو نماد) که در تلاش برای کشف کردن آنچه که در این ویدئو و تنظیم تنظیمات برای بهینه نگاه, اما شما هنوز هم نیاز به حرکت کشویی برای دیدن هر چیزی اتفاق می افتد. به طور کلی یک کار عالی, اما اگر شما می خواهید به نیشگون گرفتن و کشیدن همه چیز کمی بیشتر وجود دارد یک کل خیلی بیشتر گزینه های سمت راست افزایش ابزار. این گزینه ها عبارتند از:

 • قرار گرفتن در معرض
 • برجسته
 • سایه
 • کنتراست
 • روشنایی
 • نقطه سیاه و سفید
 • اشباع
 • تحرک
 • گرما
 • رنگ
 • هشیاری
 • تعریف
 • کاهش سر و صدا
 • Vignette

هر یک از این شامل یک نوار لغزنده زیر برای تغییر شدت اثر, اجازه می دهد تا شما را به دریافت ویدئو های خود را فقط حق. درست مانند راست و انحراف ابزار تاثیر هر یک از این تنظیمات می تواند باطل شود یا با حرکت کشویی به نقطه کوچک سفید و یا بهره برداری از اثر تنظیم آیکون. دومی خود را حفظ آخرین کشویی موقعیت بنابراین شما می توانید ضربه بزنید آیکون دوباره به بازگشت به آن است.

از ویژگی های 6: استفاده از عکس ها پسوند (iOS 8 و بعد از آن)

به عنوان می تواند انجام شود از آنجا که در iOS 8 فیلم می توان به ویرایش و استفاده از عکس ها در برنامه های افزودنی. Apple iMovie به است یکی از قابل توجه ترین برای فیلم وجود دارد اما برنامه های شخص ثالث که با ارائه فرمت به عنوان به خوبی.

برای دسترسی به این پسوند شیر حذف (•••) آیکون در سمت راست بالا. در این نمایش فعالیت شما یک لیست از برنامه های شما نصب شده بر روی آی فون خود را که پشتیبانی از عکس ها در برنامه های افزودنی. اما شما ممکن است نیاز به شیر “بیشتر” به ضامن آنها را در. اگر هیچ کدام وجود دارد شما نمی بینم هر برنامه ذکر شده است.

شیر هر یک از آنها به بار فرمت و زمانی که شما به پایان تغییرات شیر “انجام شد” را فشار دهید برای بازگشت به عکس’ سردبیر.

ویژگی 7: با اصلی مقایسه کنید (در iOS 13 و بعد از آن)

مهم نیست که چه ویرایشهای شما را ساخته اند با ابزار بالا, شما می توانید به سرعت آنها را نسبت به خود فیلم اصلی با ضربه زدن به ویدیو خود را. بهره برداری دوباره خود را نشان می دهد تغییرات.

ویژگی ها 8: بازگشت به نسخه اصلی iOS 8 و بعد از آن)

یکی از ویژگی های قدرتمند ترین در عکس های برنامه است که ویرایش غیر مخرب است. اگر شما می خواهید برای رفتن به ابتدا شیر “ویرایش” را فشار دهید برای باز کردن ویرایشگر و سپس به ضربه بزنید قرمز “بازگشت” را فشار دهید و پس از “بازگشت به اصلی است.” همه تغییرات خود را ناپدید می شوند و شما می خواهید ویدئو های خود را فقط به عنوان آن بود زمانی که شما آغاز شده است.

به روز شده در عکس برنامه بازی تعویض برای ویرایش ویدیو. آن را می دهد هر کاربر iOS مجموعه ای از آسان برای استفاده و در عین حال قدرتمند ویرایش ویدئو ابزار بدون نیاز به پیدا کردن برنامه های شخص ثالث برای انجام تمام کار.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

عکس پوشش توسط مایک Goril/گجت ارسال ها; تصاویر و فایل های Gif با جاستین Meyers/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>