Blue Jays’ سری در فیلادلفیا به نام خاموش با توجه به COVID-19


در یک فصل به طور منظم است که تا به حال سهم خود را از عدم قطعیت موانع و چالش های تورنتو بلو جیز پرداخته شد یکی دیگر از موبایل و کامپیوتر یکشنبه که تعطیلات آخر هفته خود سری در فیلادلفیا به تعویق افتاد پس از فیلیز گزارش داد که دو تن از اعضای هیات به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

Blue Jays مدیر چارلی Montoyo تایید به تعویق افتادن در یک تماس ویدیویی قبل از ظهر پنجشنبه بازی در واشنگتن است. Montoyo گفت: این تیم قصد دارد برای ماندن در پایتخت ایالات متحده تا زمانی جدید برنامه سفر می تواند نهایی شود.

“ما باید برای مقابله با آن چه در آن است” Montoyo گفت. “امیدوارم MLB با این نسخهها کار از طریق این. ما باید بازی های آینده. اما این همه من می دانم در حال حاضر.”

Montoyo گفت: Blue Jays را بپرسید اتباع اگر آنها می توانند همچنان به کار کردن در ورزشگاه این هفته است. به تعویق افتادن را به تورنتو چهار روز استراحت پیش از سه بازی سری شروع روز سه شنبه در آتلانتا.

“در این محل باشگاه وانجمن ما رو تا حد زیادی متمرکز بچه ها اینجا گفت:” Blue Jays مسکن اردن رومانو. “ما واقعا در تلاش برای تمرکز بر روی آنچه که ما می توانیم کنترل و اجازه نمی خارج از حواس او را پرت در راه ما انجام است.”

کانادا تنها MLB تیم تا به حال برای تنظیم برنامه به صورت منظم در هفته های اخیر.

در اواخر ماه ژوئن چند Blue Jays بازیکنان و اعضای کادر در تیم بهار-مرکز آموزش در Dunedin, Fla., گزارش آزمایش مثبت برای ویروس. که در سمت چپ این تیم shorthanded برای بخشی از آن تابستان اردوگاه های آموزشی در تورنتو است.

دولت فدرال تعطیل یک تیم پیشنهاد به بازی بازی های خانگی در راجرز مرکز به دلیل نگرانی در مورد تیم های سفر به عقب و جلو به ایالات متحده که در آن COVID-19 اعداد بالا هستند.

که تصمیم گیری در تنظیم کردن یک جستجو برای پیدا کردن یک خانه ballpark. پس از آمدن به تامین امنیت بزرگ-لیگ تسهیلات این تیم در نهایت حل و فصل در بوفالو اما لازم ارتقاء در Sahlen زمینه تحت فشار قرار دادند که تاریخ شروع به اوت. 11.

در حال حاضر پس از یک مناسب و معقول افتتاحیه هفته به کوتاه 60-بازی مبارزات جیز آبی باید با یکی دیگر از دست انداز سرعت. این تیم امیدوار است غیر منتظره اخراج نمی خفه کردن بازیکنان روال و یا تحت تاثیر قرار باشگاه ریتم.

“همه شما می توانید انجام دهید این است که ماندن مثبت” Montoyo گفت. “که همه شما می توانید انجام دهید به دلیل مسائل منفی کمک نمی کند کسی.”

صبح روز پنج شنبه های فیلیز اعلام کرد که تمام فعالیت های شهروندان در بانک پارک کرده است لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

تست های انجام شده در روز بازگشت زودتر به یک نتیجه مثبت برای یک عضو از کارکنان مربیگری و عضو خانه محل باشگاه وانجمن کارکنان فیلیز گفت. همه بازیکنان تست منفی است.

جیز آبی’ طرح اصلی بود را دو ساعت سوار اتوبوس فیلادلفیا در پنج شنبه شب و برگزاری تمرین اختیاری جمعه. Doubleheader راه اندازی شد برای شنبه پیش از روز یکشنبه سری آخر.

“آنها در حال دست زدن به آن بزرگ” Montoyo گفت: از بازیکنان خود را. “من با افتخار این تیم به دلیل آن شده است آسان نیست.”

رومانو بومی Markham, Ont., گفت: اخراج نباید خیلی از یک مشکل مطرح.

“به نظر من آن کوچکتر چالش” او گفت:. “من فکر می کنم ما هنوز هم می تواند امیدوارم تمرین کوزه پرتاب bullpens. من فکر می کنم ما هنوز هم آماده به رول پس از این چهار روز استراحت.”

فیلیز ترجمه شده از روز دوشنبه کشف یک شیوع کروناویروس در میان Miami Marlins که یک فصل باز سری در فیلادلفیا در آخر هفته گذشته.

تورنتو-فیلادلفیا سری در اصل مجموعه ای برای شروع اما لیگ اصلی بیس بال تحت فشار قرار دادند باز کن پشت در روز است.

MLB گفت: تورنتو-فیلادلفیا سری را پیش بروید پس از فیلیز بازیکنان و کارکنان حوزه آزمایش منفی برای COVID-19 برای دومین مستقیم بعد. اما در اواخر بعد از ظهر پنجشنبه MLB تایید کرد این بازی خواهد بود به تعویق افتاد “از فراوانی از احتیاط.”

“لیگ اصلی بیس بال را هماهنگ با کارشناسان سلامت و لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط در برنامه ریزی برای فیلیز’ سرگیری بازی و ارائه خواهد شد بیشتر برنامه ریزی به روز رسانی های لازم” MLB گفت.

با فایل های از آسوشیتد پرس.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید ژوئیه 30 سال 2020 است.

Follow @GregoryStrongCP در توییتر.

گرگوری قوی کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>