4 بازیکن که می تواند تعجب کاهش شیکاگو خرس

Chicago Bears مدیر کل Ryan سرعت گفت: در طول یک زوم تماس با خبرنگاران در روز چهارشنبه که او در نظر دارد در برش این تیم فهرستی به 80 محدود کرد. تیم NFL باید کمتر از 10 بازیکن از سنتی 90-man قطار اردوگاه فهرست اسامی با توجه به توافق بین NFLPA و لیگ برای مبارزه با COVID-19 در اردوگاه های آموزشی.

در اینجا چهار خرس که می تواند تعجب کاهش در این دور از معاملات.

Javon Wims WR

Wims قطعا به نظر می رسد بخشی در 6-2, 222 پوند, اما او نبود امکان استفاده از افزایش زمان پخش در سال 2020 است. سال سوم wideout رو شلوغ گسترده گیرنده اتاق با اضافات از تد Ginn و Darnell Mooney و 2019 دور چهارم انتخاب رایلی ریدلی داده خواهد شد و حداقل یک فصل به اثبات او تعلق دارد. به عنوان یک نتیجه Wims می تواند عجیب و غریب مرد. او موفق فقط 18 جلب برای 186 متری nad یک زمین نشستن کامل هواپیما در سال 2019.

Jesper Horsted TE

خرس ها در حال حاضر ساخته شده دو حرکت در انتهای تنگ با تجارت آدم شاهین و رهایی از بن Braunecker اما با جیمی گراهام کول Kmet و Demetrius هریس همه قفل به نوبه سرعت را مجبور به تصمیم گیری بین J. P. Holtz و Horsted برای چهارمین تنگ پایان نقطه فرض شیکاگو نگه می دارد که بسیاری از. Holtz ارائه می دهد بیشتر صعودی به عنوان یک مسدود کننده در اجرای بازی و فلش برخی از دریافت لغو احکام صادره ی سال گذشته بیش از حد.

استفان دانمارک CB

خام و رشد و نمو cornerback دانمارک ممکن است بیش از حد دور از ترک خوردگی 53-مرد فهرستی برای خرس به نگه داشتن او را در اطراف در یک اردوگاه آموزشی که نیاز به 80 بچه ها که می تواند همه امکان پذیر کمک در NFL زمینه در سال 2020 است. او در تمرین تیم ملی بازیکن در سال 2019 و شاید خرس همان امیدوار است برای او در این فصل است. اما بازیکنان در دانمارک فهرستی از موقعیت احساس می کنم مثل یک longshot آن را به اردوگاه های آموزشی.

تایلر بری, QB

ساده ترین راه برای سرعت به یک نقطه فهرستی است که توسط برش بری که در این نقطه در خرس های حرفه ای ممکن است به اثبات می شود بی معنی به اطراف. او به عنوان یک مربی و مربی برای میچ Trubisky در مت Nagy را جرم اما با تمام عیار کارفرمایی رقابت آینده در این تابستان وجود خواهد داشت هر زمان هدر رفته در آموزش سابق دوم به طور کلی انتخاب کنید. او را هم قادر به یا او نیست پس هیچ دلیلی برای موندن را به یک نقطه بحرانی در خرس’ فهرست.

بیشتر در خرس:

4 بازیکن که می تواند تعجب کاهش شیکاگو خرس در ابتدا در ظاهر NBC Sports شیکاگو

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>