تماشا کنید: جو کلی متلک کارلوس کوریا جرقه Dodgers-Astros آتش بازی

جو کلی مبارزه با باشگاه بازگشته است (نوع).

Boston Red Sox طرفداران به یاد داشته باشید سخت-پرتاب مسکن مصرف در Tyler Austin طی یک نزاع و جدال با رقیب نیویورک یانکیز در سال 2018 است. در حالی که melees نیست حلال در دوران اجتماعی فاصله کلی هنوز هم در بر داشت یک راه به هم بزنید گلدان در لس آنجلس داجرز’ سری بازکن در برابر هوستون آستروس در سه شنبه شب.

دریافت آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل در تمام تیم های خود را از NBC Sports بوستون توسط دانلود من تیم برنامه

اول کلی اخراج 3-0 fastball بالا Astros سوم baseman الکس Bregman ،

بعد از آن در زمین باز یافته داجرز مسکن نزدیک شده plunked Astros shortstop کارلوس کوریا.

کلی پس از آن بیرون زده کوریا برای پایان دادن به زمین باز یافته-و این زمانی است که سرگرم کننده آغاز شده است.

دوربین, گیر افتاد, Kelly jawing در کوریا و در واقع ساخت چهره در آستروس ستاره به عنوان او راه می رفت خاموش موند. کوریا بدیهی است که نمی را با مهربانی به کلی مسخره و هر دو نیمکت پاک در حمایت از هم تیمی های خود را.

اگر چه Astros مدیر گرد و خاکی بیکر به خبرنگاران گفت: پس از این بازی این است که درست است که ما می توانید ببینید که چرا کوریا ناراحت شد.

اینجا کلی طرف داستان از طریق اورنج کانتی ثبت نام:

“این یکی از آن چیزهایی است که من زمین رقابتی. و با طرفداران در اینجا آن را آسان به شنیدن برخی از مسائل. چیزی که ظاهرا آنها را بیش از حد مهربان. منظورم این است که من دقت نمی باشد بهترین است.”

Red Sox طرفداران که به گواه آخرین قسمت: 32 سال تا به حال مقدار زیادی از نامنظم گردش خود را در طول پنج سال تصدی خود در بوستون.

کلی هرگز حمایت کردن از یک رویارویی هر چند و با کمال میل ارسال پیام به Astros پس از استادانه درست شده خود را نشانه سرقت عملیات در طول سال 2017 فصل به نور آمد این offseason. داجرز از دست داد به هوستون در مسابقات جهانی که سال و چند لس آنجلس بازیکنان به نام آستروس این زمستان برای خود تاکتیک های سایه دار.

کلی نیست که 2017 داجرز تیم ملی ، اما همانطور که ذکر شد او را به خجالتی و دور از عمل است.

تماشا کنید: جو کلی متلک کارلوس کوریا جرقه Dodgers-Astros آتش بازی در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>