شایعه: Aaron گوردون تجارت از اورلاندو می تواند بزرگترین حرکت از offseason


ترکیبی از یک offseason و ضربه مالی که صاحبان تیم گرفته اند — هر دو با توجه به کروناویروس — می تواند لال, وحشی, بازیکن, جنبش ما طلب از NBA هنگامی که فصل به پایان می رسد. بسیاری از تیم ها خواهد بود پت ایستاده و یا تلاش برای تخلیه قراردادهای بزرگ و جسورانه حرکت یک بار NBA رایگان آژانس بازدید on Oct. 18.

هنوز هم وجود دارد خواهد بود معاملات و اورلاندو هارون گوردون می تواند بزرگترین نام در حرکت است.

Sean Deveney فوربس کردم که چیز عالی از یک کنفرانس شرق اجرایی است.

“آنها واقعا در تلاش برای مقابله با او قبل از مهلت اما آنها نمی گرفتن دارایی های پشت آنها می خواستند. از آن خواهد شد آسان تر به حرکت می کند که قرارداد هنگامی که آن را تنها دو سال به سمت چپ. احتمالا او به احتمال زیاد نام بزرگ و ستد می شود. او خوب قمار—او تنها 24.”

گوردون به ارمغان می آورد 14.4 امتیاز و 7.6 ریباند یک بازی به علاوه با کیفیت دفاع به جدول و معقول $34.5 میلیون مجموع بیش از دو فصل است. وجود دارد خواهد بود یک سالم بازار تجارت برای او ندارد به نظر می رسد بخشی از سحر و جادو را از برنامه های بلند مدت.

اکثر تیم ها خواهد شد به دنبال به نگه داشتن خود را در پودر خشک از نظر مالی به دنبال در زمان اقتصادی دولت از لیگ — وجود خواهد داشت بازی در عرصه های فصل آینده خواهد شد و یا NBA بازگشت به یک حباب و بسیار عمیق تر رایگان-نماینده کلاس در 2021.

چند دیگر معاملات خواهد شد که شایعه شده و می تواند اتفاق می افتد این offseason عبارتند از:

• طلایی دولت در دور اول انتخاب خواهد شد که پنج اما رزمندگان در پیروزی-حالا حالت و ترجیح می دهند جانبازان که می تواند کمک به در حال حاضر.

• Kevin Love در کلیولند. حتی اگر کاوالیرز مدیریت مصر است که آنها می خواهند به نگه داشتن او را به مربی جوان خود را استعداد و آنچه که آنها واقعا نیاز است بیشتر استعدادهای جوان و عشق تجارت می تواند با آن کمک کند. مشکل این است که عشق بدهکار است $91.5 میلیون به طور کامل تضمین شده بیش از سه سال بعد و در سن 32 نمی تواند شمارش برای سالم ماندن برای یک فصل کامل. دیگر تیم ها می خواهند یک شیرین کننده برای مصرف در این قرارداد.

• Jrue تعطیلات در نیواورلئان. پلیکان گزارش به گوش ارائه می دهد برای او در مهلت تجارت و خواهد گوش دادن به پیشنهادات در این تابستان. تعطیلات متناسب با نیواورلئان حق رای به دنبال ایجاد پلی آف فصل آینده اما تعطیلات همه کاره دسته کوچک موسیقی جاز-بازی گارد و دفاع خوب مناسب خواهد بود و در هر فهرست و او می تواند کمک به برخی از برنده شدن-در حال حاضر تیم است. New Orleans نیست به او دور اما برای معامله حق چیزی می تواند انجام شود.

• وجود خواهد داشت Bradley Beal شایعات اما جادوگران در حال رفتن به آن تجارت (با این حال آنها می خواهند به ایجاد یک اجرا از آن با Beal و دیوار در فصل آینده). ژاک LaVine شایعات پاپ خواهد شد تا اگر چه بسیاری از آنچه اتفاق می افتد بستگی به سرنوشت مربی جیم Boylen و جهت شیکاگو می خواهد برای رفتن به چیزی است که هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت.

شایعه: Aaron گوردون تجارت از اورلاندو می تواند بزرگترین حرکت از offseason در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>