رنجرز Kluber طول می کشد 1 زمین باز یافته در 1 شروع و در 15 ماه

آرلینگتون تگزاس (AP) — — کوری Kluber تگزاس اولین به طول انجامید فقط یک زمین باز یافته.

حق دست انداخت فقط 18 رزین یکشنبه قبل از عزیمت اولین شروع خود را در تقریبا 15 ماه با شانه تنگی.

رنجرز که به دست آورد و دو بار Cy جوان برنده جایزه در offseason تجارت با کلیولند گفت: Kluber گزارش احساس سفتی در چند رزین و از آن بدتر به زمین باز یافته پیشرفت در برابر کلرادو. او به بررسی توسط پزشک تیم خواهد بود و بیشتر مورد ارزیابی قرار جمعه.

34-در سال Kluber بود زدم از خود گذشته شروع برای سرخپوستان در مارس 1, 2019, زمانی که او راست ساعد شکسته شد توسط گشت بوش.

روز یکشنبه Kluber زده از leadoff hitter وظیفه دیوید دال و رفت Trevor داستان که پرتاب شد تلاش برای سرقت قبل از چارلی Blackmon ظهور است. Kluber جایگزین شد left-hander جو Palumbo.

Kluber پنج سال اجرا عنوان یک باز-بعد استارت به پایان رسید با سابق کلیولند آس شروع سومین بازی برای رنجرز آخر از باز کردن در سری جدید خود را $1.2 میلیارد جمع شدن سقف ورزشگاه.

اوایل خروج اصل دوم زمان Kluber بازگشت شده است کوتاه مداری پس از شکستن ساعد خود را. نزدیک بود او را به آمدن فصل گذشته زمانی که او پایدار مورب آسیب در طول یک ناتوانی شروع ماه اوت گذشته.

رفتن به 2019 فصل Kluber بود در پنج فصل کشش به عنوان یکی از بیس بال بهترین کوزه. او 20-برنده بازی در سال 2018 و آل Cy جوان برنده جایزه در سال 2014 و 2017. سه بار همه ستاره انداخت حداقل 203 نوبت با 222 strikeouts یا بیشتر در هر فصل است.

قبل از تگزاس اولین Kluber همه 208 ظاهر و 203 شروع می شود با سرخپوستان بیش از نه فصل است. او دو برد خجالتی از 100 برای کار خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>