Plaschke: جو کلی می یابد و جای خود را در داجرز lore توسط جیگر در سطل زباله می Astros

با تشکر از شما جو کلی.

با تشکر از شما برای کوبیدن سخت در سطل زباله می تواند که Houston Astros.

با تشکر از شما برای مطمئن شوید داجرز نمی توانید فریب خورده دوباره.

شما را برکت دهد, Joe Kelly, برای بی باک کینه توز و شگفت آور بدون گل زمین باز یافته است که برای همیشه زنده خواهد ماند در داجرز lore.

در بازی اول خود در هوستون دقیقه, خدمتکار, پارک از آنها سرقت شد و از سال 2017 سری جهانی قهرمانی اینجا داجرز اجازه دهید بلند بطری احساسات در نهایت منفجر طریق کلی وحشی دست راست خود را از زبان تیز و تمسخر او عبارات.

او نه تنها ایستاده بود تا برای یک ستم محل باشگاه وانجمن او صحبت کرد و برای یک آزرده طفره زن, ملت, و آن را یک چشم برای دیدن است. داجرز صرف پنج نوبت با دقت خود را کنترل خشم به عنوان طرفداران خود را قطعا تماشا در نا امیدی و سپس کلی پا روی تپه در ششم و اجازه دهید آن را تمام کردن.

داجرز برنده بازی 5-2 اما کلی متعلق به شب.

او زدم خمیر پایین لرزاند یکی دیگر از خمیر را به یک خیره مسابقه استفاده می شود pickoff می اندازد به طور مستمر پوند baserunner به زمین glared در یکی دیگر از baserunner و در نهایت راه می رفت خاموش میشه جیغ در آستروس در حالی که scrunching چهره خود را به که از گریه بیتوجه عزیزم.

نیمکت خالی و داجرز طرفداران نوظهور احترام قبلا بدخیم کلی سرشار خواهد کرد.

در رسانه های اجتماعی برخی از پیشنهاد او بود داده Mookie بتی-نوع قرارداد. دیگران پیشنهاد آنها ساخت او یک مجسمه. نمی خنده. او که بزرگ است.

برای یک لحظه یک متفکر تیم است که گاهی اوقات بیش از حد این سایت متعلق به خود خوب شد متزلزل بیدار با نادر صادقانه احساسات است. برای یک شب در یک باشگاه است که رشد در کار تیمی وجود نداشت بهتر هم تیمی.

وجود دارد یکی در ششمین دور با داجرز پیشرو 5-2 هنگامی که عذاب را آغاز کرد. جالب کلی بود نه یکی از 10 فعال داجرز که در آن ستم 2017 سری جهانی تیم. او در آن گروه است که این زمستان را از لیگ اصلی بیس بال تحقیقات به این نتیجه رسیدند شد فریب خورده در استادانه درست شده ثبت نام-سرقت جست و خیز مربوط به سرقت رفته جالب توجه است نشانه ها و احتمالا ضرب دیده سطل زباله و سوت زدن. او یکی از داجرز رهبران بودند که پس آشکارا عصبانی این بهار که فردی Astros نمی شد و خود را به سرقت رفته عنوان شد و نه خالی.

او نه کودی Bellinger که گفته بود “هر کس می داند که آنها را به سرقت برده حلقه از ما.”

او نه جاستین ترنر که تا به حال گفت: “این بسیار برای من آشکار است که آن را به دست آورده و این چیزی نیست که یک بنر باید در ورزشگاه جایزه باید قرار داده است.”

موجب از خود, تازگی, کلی بود که همیشه در خارج از این بحث. این بدیهی است که مهم نیست. پس از خشن اولین فصل در لس آنجلس در تابستان گذشته کلی طفره زن در حال حاضر.

یکی از الکس Bregman پنبه حلاجی شده 3-و-0 تعداد … و کلی پرتاب توپ بیش از سر خود را برای پیاده روی. آن را فقط به تضعیف درست است ؟ راست.

چه اتفاقی افتاد بعد شاید شد واضح تر پنجره را به کلی زمانی که نیت او انداخت مستقیم سه بار به پایه اول به زور Bregman به سه راست گرد و خاکی غواصی حتی اگر کمی وجود دارد شانس او دزدی بود.

بعد خمیر مایکل برانتلی, ضرب و شتم یک پتانسیل دو بازی grounder برای اولین بار و به نظر می رسد به سنبله کلی در این فرآیند است. پارچ glared در او. کسی از بی قراری Astros ستاره شرق فریاد زد: “فقط در تپه!” با expletive.

Dodgers reliever Joe Kelly yells back at Houston Astros shortstop Carlos Correa after the sixth inning of the Dodgers' 5-2 win Tuesday. <span class="copyright">(David J. Phillip / Associated Press)</span>
داجرز مسکن جو کلی yells در هوستون آستروس shortstop کارلوس کوریا پس از ششمین دور از داجرز’ 5-2 برنده سه شنبه. (David J. فیلیپ / آسوشیتد پرس)

کلی پشت کردم بر روی تپه همه حق است. او راه می رفت Yuli Gurriel در چهار زمینهای که شامل یک در داخل و سپس او سفر خود را در کنار زمین بیش از کارلوس کوریا ، از همه لنگ عذرخواهی تلاش Astros در پی نشانه-سرقت رسوایی Bregman و کوریا را بدترین بود.

کوریا خیره شد کلی به عنوان اگر او نمی توانست باور کند این نوع از خشم بود که نشان داده شده توسط همیشه آرام داجرز و dodged دیگر توپ در داخل. سپس با دوندگان در دوم و سوم کوریا رشته هر کس با یک lunging نوسان در یکی دیگر از توپ از اعتصاب منطقه.

به عنوان کوریا رفت ظاهرا شکایت کلی راه می رفت خاموش موند در حالی که تقلید یک whiny عزیزم. او فریاد زد: چیزی در کوریا قبل از ورود ستاره شرق جیغ “بسته … تا!”

کلی در واقع بسته آستروس ، آنها جمع آوری شده اما ضربه نهایی سه نوبت علیه سه نفر دیگر داجرز بین برنده. نه این که مدیر دیو رابرتز می تواند اذعان کلی, الهام, البته. هیچ کس در بیس بال تا کنون اذعان به این نوع از مسائل.

“من فکر می کنم که این داستان جو برای گفتن” رابرتز گفت: در زوم کنفرانس پس از آن. “من می دانم که او تا به حال چیزهای خوب امروز از دست فرمان کمی حاکم بود و آن را به عقب در; که خوب است برای دیدن.”

و آنچه که دقیقا رابرتز بینید ؟ هیچ چیز در همه.

“من واقعا نمی دانم … او از دست داده fastball … کسانی که بچه ها در زمان کمی از جرم … انتظارات رفتن به این سری چیزهایی که به نوعی افزایش کمی … که در نوع خود از آنچه اتفاق افتاده است.”

کلی و سپس داستان خود را که در طی آن او به یاد همه از این تابستان را بدنام خاموش کردن حیاط خلوت تصویری که در آن او انداخت زمین تا شدید او را شکست و یک پنجره.

“من صحت ندارد, بهترین,” او گفت:. “من شکست پنجره من با من, نوزادان آینده, دو روز قبل از آنها متولد شدند.”

نظرات خود را در مورد اقدامات خاص موجود همان پرسم.

در زمین به Bregman: “این یک توپ بدیهی است … آن را بهترین زمین است.”

در زمین به کوریا: “من حدس می زنم او را بیش از حد مهربانی برای موبایل و کامپیوتر … آن چه در آن است … من زمین رقابتی … چیزی که ظاهرا نمی کنند بیش از حد مهربانی است.”

گرد و خاکی بیکر آستروس مدیر گفت: Kelly تن به تن “کثیف” و گفت که او تا به حال هیچ شک در آن همه چیز در مورد انتقام است.

“توپ های دور گاهی اوقات اما نه این که در بسیاری از لیگ های بزرگ. … یک 3-0 fastball بیش از یک مرد را در حال حاضر شما در حال معاشقه با پایان دادن به زندگی حرفه ای” بیکر گفت. “آنچه من ناراحت شد داوران به ما هشدار داد. … چرا شما هشدار می دهند ؟ … او کسی است که آغاز شده و این ظروف سرباز یا مسافر در وهله اول است.”

بیکر در واقع صدا زده کسی می تواند آن را دشوار برای او را متقلب گفت: این اولین بار است که در این فقط آغاز فصل است که آنها را دیده اند از جمله در داخل تبادل.

“این اولین بار است. آنها گفت: آنها هشدار داد همه از ابتدا. این اولین بار است که این اتفاق افتاده است” او گفت:.

این شاید اولین بار کسی دیده کسانی که مسخره نوزاد, چهره های که از یک رشد پارچ به عنوان کلی خیره شد پایین کوریا و دقیقا همان چیزی بود که همه چیز در مورد ؟

“من حدس می زنم من بیان چیزی بود که من تفسیر در سر من آنچه که او گفت:” کلی گفت.

کوریا بود و ناله. خوب به صورت کلی. آستروس صرف تمام زمستان ناله. خوب به صورت کلی.

آستروس در حال گرفتن قلاب در طول این کوتاه فصل به دلیل وجود خواهد داشت هیچ علاقه مندان به بو و هو کردن و بانگ سطل زباله در آنها.

آستروس نمی خواهد بازی در مقابل جنوب کالیفرنیا جمعیت که آماده بود برای خالی کردن آن عمیق و جاودانه خشم در تیم است که pilfered چه بوده است داجرز’ اولین سری جهانی قهرمانی در 29 سال.

آستروس تقریبا می تواند آرام در این تابستان به فکر همه در حال رفتن به را فراموش کرده ام.

با تشکر از شما جو کلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>